SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska III

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
wczoraj wypiłam 2 but muszynianki - tak lekką ręką , dziś już za połową 1.
ale ja zawsze duzo piłam ( 1but. minimum dziennie) wody:):):)
ale tylko muszyniankę mogę tak pić:):)
i wczoraj dorzuciłam witaminki -vitaral:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 546
to ja Wam drodzy fani i fanki kopenhaskiej zrobie szybko podsumowanie - dopóki nie zjecie posiłku ( kawa się nie liczy!!) to po całej nocy nie macie już w mięśniach i wątrobie glikogenu, głodzicie organizm, więc broni się jak może - na początku szybko zrzucicie kilka kilo bo wykorzystacie troche tych zapasów tłuszczowych ale organizm przyzwyczajony do tego że ma długi czas postu zaczyna odkładać każdy późniejszy nadmiar na później żeby się zabezpieczyć przed głodem!


Najważniejsze jest to,że organizm ma straszne braki witamin i minerałów na tej diecie dlatego jest ona tak wyniszczająca!
Najważniejszy jest ruch!, aktywności fizycznej nic Wam nie zastąpi, a jak zaczniecie się wiecej ruszać to i nie będziecie miały drogie Panie problemów z cellulitem itp


Wiele osób, które co jakiś czas zaczynają diete, bo ktoś im polecił po tym krótkim okresie wracają do starych nawyków i mają efekt jojo, ale zazwyczaj są to osoby które generalnie się źle odżywiają. Załamuje mnie to, że macie problemy z piciem wody
Ja dzisiaj w ciągu 3 godzin przed, w trakcie i po treningu wypiłem łącznie 3 litry wody, z czego 1litr wykorzystałem do odżywek. Łącznie jak tak policzę czystą wode to wypijam średnio ze 3-5 litrów dziennie, a do tego zielona, czerwona herbata, 1-2 razy dziennie czarna herbata i ewentualnie jeszcze jakieś owocowe i max. 1 kawa.(BEZ CUKRU oczywiście)

Zmieniony przez - KAN87 w dniu 2009-05-13 19:17:36

What doesn't kill you makes you stronger!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
ja jezeli chodzi o picie to tez mam z tym problem, mi by wystarczylo pol litra na dzien, a jak mam na sile wlewac w siebie wode litrami to az mi nie dobrze (a pozniej w pracy jeszcze na dodatek ciagle do kibelka na siusiu latac:) ), mam pytacie ludziska - znacie moze jakies dobre sprawdzone tabsy wspomagajace odchudzanie lub zmniejszajace laknienie? oprocz chromu? czy to prawda ze chrom jest rakotworczy??
u mnie jezeli chodzi o posiłki
do wieczora jest ok, posilki o ustalonych porach ale najwiekszy problem mam, wieczorem na wszystko bym miala ochote...co moge na to poradzic?? czy jest jakis sposob?

N@ti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 546
męczy mnie już ten temat. nie zamierzam nic tu wiecej pisać, wylaczam sobie powiadamianie. jak masz jakieś pytania KONKRETNE to napisz na priv.

What doesn't kill you makes you stronger!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
Oj kann nie potrzebnie sie stresujesz:)

N@ti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 227
witam
Kan, zabawne sa te Twoje teoretyzowania . Generalnie to jest temat dla zwolennikow tej diety.
Chyba chodzi Ci o to, zeby tracic duzo kalorii takze wysilajac sie na zniechecanie nas i swoj marketing . Kazdy sposob jest dobry...

Trzeci tydzien jade kopenhaskiej, i jest na liczniku juz 97kg a zaczynalem od 108.
Braku energii nie stwierdzono - wlasnie wrocilem z porannej silowni + pare urzedowych rzeczy do zalatwienia.

Wszystko zaczyna sie "od glowy" - odchudzanie takze .
Zrzucajacym zycze wytrwalosci
Pozdrawiam
Jarek

-----------
"Kazda chwila to szansa, zeby wszystko zmienic"
...to nie moje, ale tez fajne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
Jrek.

11kg??? masakra!! pewnie duzo cwiczysz...zycze dalszej wytrwalosci:)
jak wogole dlugo masz zamiar stosowac ta diete?:) bo co za duzo to chyba a raczej napewno nie zdrowo:)
w kazdym badz razie POWODZENIA

pozdrawiam

N@ti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
Sorky, mialo byc JAREK:)

N@ti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89
Jarku:)
gratuluje i wytrwałości zyczę:):)
pięknie , pięknie 11kg. Ja bym chciała jeszcze ze 2 , no maxymalnie z 4:):)

a mozna tak dłuzej niz 13dni ? bo ponoć potem organizm na głodową wersje sie przestawia. Ale jak masz jeszcze sporo do zrzucenia - to jaka inna rada.

Kolezanka stosowała dietę cambridge ( gotowe zupki i batony ) bo ona niecerpi gotować i tak wolała i tez miała NIEZŁE efekty ( podobne do Twoich) - jak narazie efektu jojo nie ma:):) pilnuje sie troche i juz:)

a wiecie co:) wczoraj dałam ciała. ciezko jest czasem wybrnąć z niektórych sytuacji. Najpierw capuczino - miało to być mniejsze zło ( mniejsze niż lody z czekoladą) a i tak musiałam córce wyjeść czekolady troche a nie było jak wypluć:(((
potem kolacja u teściowej mnie dobiła juz tylko ( ale tez zjadłąm tylko kawałek kiełbachy z pomidorem ) " dziecko ale to taka wiejska , bez konserwantów" ledwo sie wywinełam od pajdy swieżo upieczonego chleba ( tylko gryzek :):) )

mam nadzieje ze ketoza bardzo mi nie podskoczyła.
jadę dalej z planem. mysle ze ketoza ketozą a schodzenie -nie z kilogramów na wadze a realnie z tłuszczyku trwa

miłego dnia wszystkim życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
na głodową wersje sie przestawia
...JEŚLI ODCZUWA GŁÓD dlatego trzeba dobierać indywidualnie wielkość posiłków i ew. suple

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suszona wolowina - beef jerky

Następny temat

DIeta redukcyjna do oceny

WHEY premium