SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska III

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Niema możliwości na takiej diecie zwiększyć tempa metabolizmu i to jest pewnik!!!
Typowy dla tej diety jest wzrost temp. ciała nieraz powyżej 37st a jednym z zadań metabolizmu spoczynkowego jest właśnie regulacja temperatury. Osoby z funkcjonalną niedoczynnością tarcvzycy z reguły mają temp. ciała niższą od normy (i problem ze spalaniem) i dopiero ta dieta podbija im temp. do właściwej

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wszystko byłoby ok, tylko te bóle głowy, które dokuczają mi popołudniu
Przy dużym spalaniu często jest to wpływ toksyn uwolnionych z tłuszczu, gdzie są magazynowane. Bierz osłonowo do 'normalnych' posiłków wit. B compositum i jakiś miłorząb, np. Ginkofar Forte

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Niema możliwości na takiej diecie zwiększyć tempa metabolizmu i to jest pewnik!!!
Typowy dla tej diety jest wzrost temp. ciała nieraz powyżej 37st a jednym z zadań metabolizmu spoczynkowego jest właśnie regulacja temperatury. Osoby z funkcjonalną niedoczynnością tarcvzycy z reguły mają temp. ciała niższą od normy (i problem ze spalaniem) i dopiero ta dieta podbija im temp. do właściwej

Jogger wiesz dobrze ta jak i ja że wzrost temp ciała nawet do 37,5 C nie jest zawsze powiązany ze zwiększeniem tempa metabolizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ale tu nie jest spowodowany ani przez wysiłek, ani przez walkę z infekcją, czysta termogeneza o podłożu tarczycowym.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 911
To juz wiem czemu sie poce :D ale tak szybko?
Chyba nie obejdzie sie bez wizyty w aptece i kupna tych paskow,o ktorych byla gdzies mowa.
Aha,i jak to jest z glodem ,wrocilam dzis do domu pozniej niz wczoraj ,bo dopiero o 15.30 i bylam naprawde wsciekle glodna,czy to juz oznaka ze pozniej metabolizm spoczynkowy mi zwolni ,czy tez drobne wachania sa calkiem na miejscu?
Nastepne pytanie-bola mnie miesnie,glownie ud,i lydek...czy moge cos z tym zrobic poza lykaniem jakiegos zestawu witamin z magnezem i innymi mineralami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
Dzisiaj nie czulam glodu no moze maly ok godziny 14 wiec zjadlam sobie salatke z owocw i jogurcik tak jak przewiduje dietka.Tak sie najadam,ze pozniej nic nie moglam w siebie wcisnac dlatego zrezygnowalam z drugiego posilku. Nie wiem czy dobrze zrobilam ale nie chcialam na chama w siebie wmuszac. Czy to normalne, ze praktycznie nie chce mi sie jesc.Wczesniej na diecie 1000-1200 ciagle odczuwalam glod a teraz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogółem każda bądź większość użytkowniczek które tutaj pisują stosują któryś raz z rzędu dietę typu kopenhaskiej (1000kcal, grejpfrutowe czy inne). Raczej im qaz nie pomożesz a Twoje posty utoną w spamie w.w pań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
To po co to forum? Myslalam,ze dowiem sie tutaj paru rzeczy. DK stosuje dopiero drugi raz a na 1000 kcal bylam tylko miesiac.Nie mam wiec pojecia co i jak.Wczesniej udalo sie schudnac tylko dzieki mniejszym porcja i cwiczeniom ale niestety to juz nie pomaga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suszona wolowina - beef jerky

Następny temat

DIeta redukcyjna do oceny

WHEY premium