SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska III

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Utyć się tu nie da to problem z zatrzymaniem wody, przeważnie u kobiet hormonalny. A pij 3l wody dziennie, zobaczysz czy waga ci poleci . Bardziej miarodajny od wagi jest pomiar procentu tłuszczu, który potem przelicza się wg. wagi. Sa i takie wagi, i przyrządy które trzyma się w obu rękach.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Wielkie dzięki za odpowiedź i poranne pocieszenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
witam,

umilowani w diecie kopenhaskiej doradzcie jakiego jogurtu najlepiej uzywac? jestem w 2 dniu diety i delektuje sie onkenem fat free. smakuje podejrzanie smacznie:
0.1g tluszczu/100g
6.4g weglow

nada?
jogger, co ty o tym sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Dieta kopenhaska zakończona, 5 kg mniej z czego bardzo się cieszę.
Pierwszy tydzień był dla mnie duzo trudniejszy ze względu na bóle głowy i spore problemy z koncentracją - "zawieszałam się" przy mówieniu :) W drugim tygodniu (jak reką odjął) było już naprawdę z górki!!!
Najbardziej zależało mi na tym, żeby jeść mniej i przyzwyczaić do tego żoładek, i udało mi się to osiągnąć. A poza tym miłą niespodzianką jest to, że nadal nie mam ochoty jeść po 18.00.
A wszystkim niezdecydowanym mogę powiedzieć "nie taki diabeł straszny..."!!!

Jogger - serdeczne dzięki za pomoc. Bez Ciebie byłoby mi dużo trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
...onkenem fat free. smakuje podejrzanie smacznie:0.1g tluszczu/100g
6.4g weglow

To te węgle dają smak ale może da się przeżyć chyba że mają wysoki IG, łatwo poznać po głodzie który wtedy musi nadejść

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 222
Cześć !jestem nowa na forum ,ale niestety nie w temacie walczenia z nadmiarami.Mam pytanie do Joggera..w zeszlym roku przechodziłam kopenhaską 2raz ze skutkami nieciekawymi tzn. jo-jo. Zdaje sobie sprawę ,że częściowo to niekonsekwencja cześciowo niewiedza spowodowały ,że nie wyszło tak jak bym chciała.Na jakiejś diecie zawsze jestem więc mój metabolizm nigdy nie będzie takim jak przed ,ale może cos się da "ugrać"?Do rzeczy !Po kopenhaskiej było cienko bo 1:bałam się jeść normalne ilości,2:pracowałam po12h na dobę i ze zmeczenia nie jadłam 3: zaprzestałam biegać po 4latach .Póżniej chciałam naprawić metabolizm Atkinsem,potem Lutzem,wrociłam do ćwiczeń(zawsze byłam bardzo wysportowana)i tu miała mi pomóc siłownia.Na siłowni brak było trenera (studentki awfu, dawałam sobie rade sama.Po 3miesiącach dorobiłam się ciała coś pomiędzy gimnastyczką a fitnesską- geny sprzyjają w moim przypadku przyrostom muskuł.Absolutnie tego nie akceptuję.Zrezygnowałam z tej aktywności,..chciałabym wrócić do biegania ,ale boje się przyrostów w udach i łydkach.Ponad to chciałabym zredukować te mięśnie których mam w nadmiarze( dla przykładu wzrost 157 biceps 26-jak dla mnie przy 23 było by niebo lepiej).Panowie pewnie mnie skrytykują ale czuję się jak rzymski gwardzista ,a nie słaba płeć.Od marca jestem na Dukanie stąd moje pytanie czy kopenhaska może mi jakoś pomóc ?jaki trening (biegi) najlepiej zastosować?czy dieta wegetariańska ,względnie semi wegetariańska mogła by mi pomóc? wiem ,że to co piszę jest nieco chaotyczne ale trudno mi się streścić.nie wiem też jakich szczegółowych danych byś potrzebował aby wyrazić opinię.Jogger cenię Twoją wiedzę ,czytałam już od paru lat Twoje artykuły (i innych na tym forum)i zależy mi na fachowych wskazówkach.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie droga dla Ciebie,
głodówki i inne pierdoły odstaw za siebie,
podejdź z głową do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 222
Głowę straciłam podchodząc do pierwszej diety ...co masz za sugestie?jakiś plan dietetyczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz, od razu chcecie plany, zacznij normalnie się odżywiać tak jak człowiek powinien. Poczytaj trochę. Skoro tyle czasu śmigasz na dietach a tłusta jesteś nadal to jakiś błąd chyba jest nie? Zastanów się chwile, chcesz z gówna w g**** wskoczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 222
Nie ma jak fachowa pomoc!Tak się składa ,że trochę poczytałam ..nie zamierzam wdawać się w dyskusję.To Twoja opinia.. ,czekam na jeszcze inną wypowiedz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suszona wolowina - beef jerky

Następny temat

DIeta redukcyjna do oceny

WHEY premium