SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia i oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699789
Nadal te tluszcE kiepsko wyglądają . Brakuje warzyw w diecie . Ten twaróg w ostatnim posiłku jesz na sucho ? Smakuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5805
Uzupełniłem dietę o warzywa w tej modyfikacji. Co do twarogu, to polewam go sosem 0 kcal tym, który jest promowany przez WKsklep. Wiem że sama chemia i konserwanty, ale używam niewiele, tylko do smaku.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Białka dałabym nieco mniej, okolice 190g Ci wystarczą (przy Twojej wadze dobrze liczyć białko na beztłuszczową masę ciała).
Dieta nie wygląda źle, dodałabym np. nasiona chia, siemię lniane, orzechy, bo zdecydowanie brakuje omega3, natomiast dlaczego taka kolacja ? Warto wrzucić tam węglowodany, poprawiają jakość snu i polepszają regenerację.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5805
Dzięki wielkie wszystkim za wskazówki i porady, którzy zaangażowali się w mój temat, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76052 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754953
Jeżeli będziesz uroznaicał dietę o inne źródła makroskładników, to będzie dobrze. Pamiętaj też o odpowiednich proporcjach kwasów tłuszczowych.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5805
Okej. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do jakiego poziomu tkanki tłuszczowej redukować?

Następny temat

Rygorystyczna dieta przy ŁZS

WHEY premium