SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia-Proszę o porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2997

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

mężczyzna

Waga

88

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

coś koło 25

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

mała ale będzie więcej

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

brak stażu dysponuje: Hantle 30kg drążek do podciągania

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zbilansowana zadziałało ale po 2 latach wróciło

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 418
Witam
Co powiecie na dzisiejszy dzień


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
dalej mało warzyw.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 418
Mało warzyw hm...
to kto mi powie jak zrobić żeby było mało węgli (ja z dużą ilością węgli nie schudnę).
W bardzo wielu tematach czytam ze dobrze dać Płatki owsiane, ryże, kasze itp to same węgle, fakt zdrowe ale to jednak węgle.
Nie wspominam już o chlebku za którym pewnie niedługo zatęsknię. Co mam szamać kilo marchewki ???
Dzisiaj postaram się upchnąć trochę więcej tych warzywek ale kosztem właśnie i tak już małej ilości kaszy lub ryżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
ale jakie Ty masz węgle w warzywach? mikroskopijne ilości na kilogram?Gdzie Ci nawet nie udaje się dobić do kilkuset grami, więc uwaga o cięciu ryżu czy kaszy kosztem warzyw jest co najmniej dziwna. Bardziej powinieneś zwrócić uwagę na owoce jak już, nie na kaszę czy ryż.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
w pełni zgadzam się z tym, że powinieneś wywalić owoce. Fakt mają witaminy, ale też dużo cukru, wysoki indeks glikemiczny. U mnie przynajmniej na redukcji owoce odpadają jak chce mieć dobre rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Wywalić całkowicie nie, aczkolwiek potencjalnie rozsądniej będzie uciąć owoce niż ryż jeżeli koniecznie garstka węgli z warzyw wzbudza taki strach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 418
OK rozumiem warzywa potrzebne dzisiaj było naprawdę dużo ale diety nie wstawię bo nie mogłem jej warzyć a tak orientacyjnie to nie ma sensu.
Owoce daje rano i z nich nie chce rezygnować prędzej dołożę intensywność.

Dzięki za rady jutro znowu wstawię mam nadzieje ze dietę idealną

Zmieniony przez - arek9025 w dniu 2014-12-14 15:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 418
Witam
Podaje moje dzisiejsze osiągnięcia II posiłek jadłem chyba pół godz
warzyw mam nadzieje wystarczająco więcej to naprawdę chyba bym nie wciągną.




Do mozarelli dałbym jeszcze pomidorki ze świeżymi listkami bazylii ale pomidorki mi się skończyły...

Zmieniony przez - arek9025 w dniu 2014-12-15 17:44:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jest ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 418
O na to czekałem :)
Teraz wytrwam w tego typu jadłospisie do 23-go kontrola cm i wagi pochwale się co to wszystko zdziałało
święta, święta i po świętach sylwester i zobaczymy co to będzie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc i porady przy CKD

Następny temat

odchudzanie - 10 kg proszę o porade !! Zdjęcie

WHEY premium