SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc i porady przy CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

Men

Waga

95

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

a ze 20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Siłownia w miarę możliwości rano, co 3 tydzień po 14

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

; pon,wt,czw,pt FBW, reszta dni aeroby w postaci biegu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

IF, ze 107kg na 97, potem ariera nie do przebicia

Stosowana lub planowana suplementacja

none
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 127
Witam. Rozpocząłęm ostatnio CKD, wiele czytałem, wiele pytałem, powstały jadłospisy i pytanie mam jedno, i znaczące zarazem...
Jakie warzywa poza brokułem, kalafiorem i fasolą jeść? Wszystkie jadłospisy jakie przeglądałem ograniczają sie do op...lenia przez kogoś pomidora dzielonego na 2 posiłki, albo sałaty do śniadania. Nie lubie łykać piguł, wiec w miarę możliwości chciałbym przyjmować jak najwięcej witamin w żarciu. Kłopot w tym, że warzywa to węgle, a założenie jest takie że węgli ma być mało bo ketoza się obrazi i sobie pójdzie. Jak ktoś ma doświadczenia z tą dietą, prosiłbym o jakąś sensowną sugestię, 3 miesiące przede mną a ja już rzygam jak w sklepie brokułą na pólce widzę. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jak nie jesz warzyw na kilogramy, to wszystkie, prócz strączkowych, w ograniczonych ilościach marchew czy buraki. Nie ma co się dać zwariować, choć nawet kilo wspomnianej marchwi raczej z ketozy Cię nie wyrzuci.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy masa?

Następny temat

Dieta do sprawdzenia-Proszę o porady

WHEY premium