SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Od razu do rzeczy.
Waga - 85.5 kg
Wzrost - 183 cm
Dodaje zdjęcie w załączniku bo szczerze nie mam pojęcia jak je dodać inaczej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
warzywa w każdym posiłku, nie musisz ich wliczać
mało tych kcal na start dałbym więcej ( oczywiście zależnie od aktywności )

urozmaicaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Po pierwsze jak na taką wagę tyle kcal masz na utrzymanie przy leżeniu 24h... Oblicz normalne zaporzebowanie potrzebne do aktywności fizycznej i od niego odejmij kalorie nie inaczej. Nie obcinaj też od razu 500-600kcal. Obetnij na spokojnie 150-200 i obserwuj.

1.OK
2.Nie zamula Cię twaróg w ciągu dnia ?
3.Jest okej warzyw nie licz, chyba że ziemniaki,fasola,groszek,kukurydza itp.
4.ok
Urozmaicaj dietę, zamieniaj źródła tłuszczy na samej oliwie nie dobrze lecieć. Wprowadź tłuste ryby do diety jako źródło o3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Jeśli chodzi o kalorie, to do tej pory tylko ćwiczyłem, robiłem bilans kaloryczny i uważałem żeby nie jeść śmieciowego żarcia, słodyczy, itp. Obliczyłem zapotrzebowanie i wyszło plus minus 2000. Przez ostatnie półtora tygodnia jadłem te 2000 i waga wzrosła o 0.7 dlatego pomyślałem że sam bilans nie wystarczy, ale trzeba też ułożyć dietę, poszperałem na forum o tym co jeść, ile i w jakie pory dnia i ułożyłem w/w dietę. A co do ryb, to jem łososia zamiast kurczaka 2-3 razy w tygodniu. Źródła tłuszczy - jem orzechy włoskie na śniadanie i mam zamiar przygotowywać obiad na zmianę - raz na oliwie a raz na oleju kokosowym. W sprawie twarogu to jak na razie nie zauważyłem żebym był przymulony.
Z góry dzięki za odpowiedzi i czekam na dalsze uwagi i rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Może po prostu źle liczyłeś? Niemożliwe żebyś przy tej wadze na 2000 tył. To znaczy możliwe jeżeli głupim odchudzaniem masz rozwalony metabolizm :) Zapewne tak jest. Ja bym radził systematycznie kontrolując wagę naprawić metabolizm dodając po 100kcal tygodniowo. Waga powinna stać. Gdy zacznie rosnąć obstawiam około 2700 przy ćwiczeniu. Gdy waga zacznie powoli wzrastać to znaczy że przekroczyłeś właśnie swoje zapotrzebowanie i poprzedni pułap kcal był na utrzymanie. Czyli rośnie na 2700? 2600 było na utrzymanie. Wtedy od 2600 robisz -200kcal i układasz dietę na 2400 kontrolując efekty. Waga powinna spadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105
Ćwiczę teraz 6 razy w tygodniu, 3 razy siłowo (klata-triceps, plecy-barki, nogi-biceps) i 3 razy cardio: bieganie, cross fit itp. (czasem się zdarzy że ominę dzień lub 2 w tygodniu ze względów rodzinnych) ale tak to staram się trzymać kiedy tylko mogę. Jeśli mówicie że mało kalorii, to rzeczywiście coś w tym musi być, dołożę jakiś posiłek między obiadem a kolacją żeby wyszło mniej więcej 2200 kalorii.
Dzięki, czekam na dalsze instrukcje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompletny świeżak na siłowni - pomożecie?

Następny temat

Dieta do oceny - masa

WHEY premium