SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1736
Wiec.. moja Dieta.. Nie wyliczalem ani bialka ani w-w

Rano wstaje i jem mleko z jakimiś płatkami (musli, nesquik dla smaku) - ok. 7 godz.

Potem jem jakies dwie kanapki (najczesciej z zoltym serem,). Co moge dac zamiast zoltego sera? CO lepiej? ok. 10 godz.

Na obiad jem zwykly obiad co mama zrobi, a potem jem ryż(sam ryż), mam zamiar teraz zaczac jesc ryż z kurczakiem jak sie zechce mamie robic ;) ok. 14/15 godz.

Po obiedzie jem jakies dwie kanapki (zolty ser, lub cos innego) ok. 16 30 godz.

Pozniej jem jakies 3 kapaki z "serkiem wiejskim" (12g białka) ok. 18 godz

A pozniej jajecznica z 3-4 jajek (z papryka i serem zółtym) ok. 20godz


Piszcie co bym mogł poprawic/zmienic/dodac w tej diecie.

Honor w duszy, siła w dłoni!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka dieta to żadna dieta. Najważniejsze to to, czego nie zrobiłeś. Wylicz sobie Twoje dzienne zapotrzebowanie na B, T i WW a następnie korzystając z dostępnych w necie tablic żywieniowych ułóż tak dietę by osiągnąć swój próg kaloryczny. Wszystko co napisałem wyżej jest tutaj dostępne w dziale odżywianie. Poszukaj kalkulatora i tablic. Jak już ułożysz jakąś naprawdę sensowną dietkę wrzuć ją na pewno ktoś ją oceni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Wiec.. moja Dieta.. Nie wyliczalem ani bialka ani w-w /

Rano wstaje i jem mleko z jakimiś płatkami (musli, nesquik dla smaku) - ok. 7 godz. /jEDZ NAJLEPIEJ PŁATKI OWSIANE

Potem jem jakies dwie kanapki (najczesciej z zoltym serem,). Co moge dac zamiast zoltego sera? CO lepiej? ok. 10 godz. /NAJLEPIEJ SZYNKA Z INDYKA, LUBA JAKAŚ INNA I DODAJ JAKIŚ OWOC

Na obiad jem zwykly obiad co mama zrobi, a potem jem ryż(sam ryż), mam zamiar teraz zaczac jesc ryż z kurczakiem jak sie zechce mamie robic ;) ok. 14/15 godz. /NO NAJLEPIEJ BY BYŁO RYŻ Z KURCZAKIEM, LUB MAKARON Z KURCZAKIEM

Po obiedzie jem jakies dwie kanapki (zolty ser, lub cos innego) ok. 16 30 godz. /LEPSZA SZYNKA, SER MOZESZ TROCHE DODAĆ

Pozniej jem jakies 3 kapaki z "serkiem wiejskim" (12g białka) ok. 18 godz /LEPIEJ TWARÓG

A pozniej jajecznica z 3-4 jajek (z papryka i serem zółtym) ok. 20godz /OSTATNI POSIŁEK TYLKO BIAŁKO. WIĘC ZJEDZ SAM TWARÓG LUB BIAŁKA Z JAJEK PLUS NAJWYŻEJ DWA JAJKA CAŁE LUB TUNCZYK


Piszcie co bym mogł poprawic/zmienic/dodac w tej diecie/A KIEDDY TRENUJESZ, DODAJ OLIWE Z OLIWEK, NASIONA SŁONECZNIKA I TROCHĘ WIECEJ JEDZ JEŚLI TRENUJESZ NA MASE!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁUPIEŻ, no wlasnie...

Następny temat

Białko: zwierzęce i roślinne

WHEY premium