SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie do mnie bo ja się nie znam ;) napisz też w dziale suplementy, może otrzymasz odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Gdzie się nie obrócę to słyszę o "Hight Kick'u" pozytywy :) Właśnie patrzę jego skład... toż to on ma BCAA więc chyba nie ma sensu dokupywać go osobno (chyba że sporo ważysz). Weź jakieś witaminy oraz ZMA na lepszą regenerację i sen. Glutamina to raczej mit, osobiście też nie odczułem jej działania więc szkoda kasy. Jeżeli nie chodzisz na siłownię a masz ciężki okres przygotowawczy np. przed zawodami to możesz pomyśleć o kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Właśnie sam się dziwie co aż tak bardzo ludzie widzą w tym high kicku :) Cena jest wygórowana a skład nie wiem czy taki rewelacyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 742
No nie wiem chce cos na dobra regeneracje bo nie chce rezygnowac z treningow. Po wyliczeniu mam ich 11 tygodniowo, a wole cwiczyc niz siedziec w domu na kompie i sie opier... wiec ludzie polecaja mi HK i bcaa + jakies witaminy.

CHCESZ TO SIE STARAJ, NIE CHCESZ SPIER......J

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Jak długo ćwiczysz (staż)? Podaj rozkład dnia i godzin w tygodniu treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 742
No cwicze z pol roku juz.
I plan jest taki :
Poniedzialek :
Interwaly + Muay Thai + Silownia

Wtorek :
Krav Maga

Sroda :
Basen + interwaly + silownia

Czwartek :
Krav Maga

Piatek :
Silownia + Muay Thai + interwaly

Sobota :
odpoczynek

Niedziela :
worek

CHCESZ TO SIE STARAJ, NIE CHCESZ SPIER......J

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Jaka rozpiska, o w ch.uj.

Z takim planem to Ty nawet tygodnia nie przetrzymasz. Ja w dniu, w którym mam trening KB, nie miałbym siły na siłownie, o interwałach nie wspominając. Po półtorej godziny intensywnego treningu sw jest to po prostu niemożliwe. Ewentualnie na MT głównie stoisz i gadasz z partnerem zamiast trenować, na siłownię idziesz w celach towarzyskich oraz machniesz do tego ze 4 serię na płaskiej, a interwały do trzy rundy szybkiego biegu i trzy rundy wolnego.

Ja bym zrobił tak:

Poniedziałek: MT

Wtorek: siłownia

Środa: interwały

Czwartek: basen - na rozluźnienie

Piątek: MT

Sobota i niedziela wolne.

Tą krav magę bym wywalił, bo to Ci potrzebne, jak pięść do oka.

Zmieniony przez - Biały19894 w dniu 2012-11-24 13:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Na takim planie da radę jechać. Kiedyś trenowałem podobnie bez odżywek z dodatnim bilansem kalorycznym i z dużą ilością snu między sesjami treningowymi mogłem zawsze się zdrzemnąć i powiem jedno- było bardzo trudno na dłuższą metę= przetrenowanie.
Nie przesadzajmy krav mage sobie może zostawić i dodać np siłownie jeśli nie jest to ciężki trening. Zawsze znać wszystko po trochu bop się przydaję.. na ulicy muay thai nie zawsze będzie skutkować a tam pokazują przydatne rzeczy i głównie są to takie macanki więc nie powinien się za bardzo zmęczyć.
Ja ten plan widziałbym tak:
Poniedzialek :
Muay Thai

Wtorek :
Krav Maga + Siłownia (jeśli trening krav jest łagodny)

Sroda :
Interwały albo basen. wybrałbym basen
Czwartek :
Krav Maga + siłownia (jeśli trening krav jest łagodny)

Piatek :
Muay Thai

Sobota :
Siłownia

Niedziela :
Odpoczynek

BCAA jest trochę drogim interesem w sportach walki. Musiałbyś wydawać około +100zł na same bcaa miesięcznie jak nie więcej.

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2012-11-24 13:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Jeśli jesteś (świeżak) to proponuję zacznij po prostu trenować, suplementacja polega tylko i wyłącznie na standardowych ilościach białka oraz węglowodanów. To nie kulturystyka.. tu się nie wali BCAA ani innych Kreatyn.. Liczy się kondycja i wytrzymałość którą wytrenujesz ciężkim wysiłkiem.. Jedyna rada to nie zapomnij podczas treningu o WODZIE..:) Ćwicz a dopiero na poziomie zawodniczym trener podpowie Ci co można a czego nie.. Jeśli chodzi o siłownię to bez szaleństwa Szybkość i dynamika jest najważniejsza.. Wielkie mięśnie na nic się zdadzą...

Pozdrawiam i życzę sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
No cwicze z pol roku juz.
I plan jest taki :
Poniedzialek :
Interwaly + Muay Thai + Silownia

Wtorek :
Krav Maga

Sroda :
Basen + interwaly + silownia

Czwartek :
Krav Maga

Piatek :
Silownia + Muay Thai + interwaly

Sobota :
odpoczynek

Niedziela :
worek


To co zobaczyłem to szaleństwo przez wielkie SZ

1. MT
2. Silownia
3. MT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

Następny temat

Ciekawe walki bokserskie

WHEY premium