SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla zawodnia Muay Thai/ Krav Maga !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
4.Interwały
5. Wolne
6. Interwały
7. Siłownia

Takie treningi robi się podczas okresu treningowego i jest to dość obciążające.. Trening który opisałeś to zabójstwo dla organizmu a Krav Maga do tego to totalne nieporozumienie.. Zdecyduj się na jeden sport i rób to dobrze..


Zmieniony przez - Nokaut Czeladź w dniu 2012-11-24 16:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Nic dodać nic ująć za dużo tego jest. Żadna dieta i suplementy nie zregeneruja organizmu. 11 treningów to prawie 2x dziennie, przecież tyle jadą zawodowcy :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 742
No wlasnie tez tak myslalem zeby zrezygnowac z Krav Magi i chyba wlasnie to uczynie.. Z kravki nic mi raczej nie przyjdzie a z Mauy Thai jest chociaz troche zabawy i jakies zawody.

CHCESZ TO SIE STARAJ, NIE CHCESZ SPIER......J

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
ćwiczysz pół roku i chcesz zabierać się za takie treningi.tylko się zajedziesz i zniechęcisz.napisane wszystko ładnie wygląda że dużo treningów ale w praktyce to co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Mnie dziwi jedno. Czemu tematy typu "chcę trylion treningów w tygodniu" wracają jak bumerang. Praktycznie raz czasem nawet kilka razy w miesiącu wyskoczy "świeżak" z takimi rewelacjami :] Vish po pół roku to ty możesz sobie pozwolić maksymalnie na 2-3 x SW i 2x siłownie (Co w przypadku niektórych może i tak być za dużo)

W okresie przygotowawczym do startu można trochę dokręcić śrubkę i dodać jeszcze jeden dzień.

Trzymaj się tego planu:

Poniedzialek:
Muay Thai

Wtorek:
Siłownia

Sroda:
Basen (w okresie przygotowawczym możesz zamienić na interwały)

Czwartek:
Siłownia

Piatek:
Muay Thai

Sobota:
odpoczynek

Niedziela:
odpoczynek

Generalnie to nie łącz w jednym dniu siłowni i MT a już na bank głupotą jest zrobić siłownie przed SW!
Ten plan co podał Biały19894 też jest dobry.

P.S. Mam nadzieję, że dieta nie jest tak samo "profesjonalna" jak rozpiska treningu XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 742
Hm.. Nie wiem no kurde nie lubie siedziec na dupie i nic nie robic lubie byc w ruchu. Interwaly moglbym robic codziennie ale jesli trzeba ograniczyc to szkoda. :/

CHCESZ TO SIE STARAJ, NIE CHCESZ SPIER......J

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mógłbyś robić je codziennie to je robisz źle/ kiepsko. Być może jest jak ktoś wyże j napisał na mt gadasz z partnerem, na kravce chwyty interwały 15/60 tempem 10/8 kmh silka to rozmowy + seria na klate (oczywiscie to przenosnia ;D) ale nie da sie robic codziennie interwalow cwiczac pol roku... nawet cwiczac kilka lat ciezko by bylo robic DOBRE interwaly codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 742
Dobra panowie jutro mam swoja pierwsza walke ! Wiec lece spac do jutra jak cos. 3majcie sie ;)

CHCESZ TO SIE STARAJ, NIE CHCESZ SPIER......J

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Powodzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ręce łamią, nogi urywają, ciosami wroga do snu odsyłają. SW spam!

Następny temat

Ciekawe walki bokserskie

WHEY premium