SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla ektomorfika ok 73kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
mhmmmm to nie do konca ektomorik z Ciebie

przypomnialem sobie kiedy miałem najlepsze efekty na siłce- miałem diete pewną, z pamięci wrzuciłem ją do programu i wyszło 4500kalorii pamietam ze wtedy MINIMALNIE mi sie tłuszcz odkładał a efekty w miesniach były niesamowite tylko po 8 tyg juz nie moglem wytrzymac raz bełtnełem nawet ogolnie hardcore

chyba do tego wróce

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
ale budowę mam ekto; długie, chude kości, ale tłuszcz dość szybko się osadza, chyba mam coś z endo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ekto z cechami endo...ciekawe

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
Ja też jest ektomorfem i ważę 73 kg ale dietę mam ułożoną z bilansem +500 na 2600kcal. Naprawdę ostry z Ciebie hardcore jak chcesz wcinać 4000 kcal. Masz mój podziw i soga hehe

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
walczcie o mase walczcie !! :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
slyszałem że niektórzy mają cechy np. endo i ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pomiędzy ekto i endo jest Mezomorfik

ekto - ciężko łapie mase mięśniową i tk. tłuszczową
endo - łatwo łapie mase mięśniową i tk. tłuszczową

jak ktoś może być po części ekto i endo ??

czyli rozumiem ciężko łapie mase tłusazczową i łatwo łapie tłuszcz ?? hehe to wtedy jakaś pomyłka genetyczna musi być

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Ściągij kalkulator danthorna i se zrób diete na tydzień, ja bym nie mógł 2 miechy jeść codziennie to samo :D Jedz banany i jabłka (więcej bananów).
Ja tam za niedługo sprawdze 3200 kalorii i hst, ale już czuje że będe wiecej potrzebował...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to jest bezsens ty wazysz około 70kg i jesz 3200 i nie możesz przytyć a ja waże około 80-82kg i 2600 i fat u mnie LECI

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855


heh odbijam
4000 to dolna granica
mam ten dziennik posiłkow jesli o to chodzi
o tak wygladała moja dosc dawna dieta, mozecie po niej jechac tak czy siak skuteczna była

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT codziennie

Następny temat

CKD - proszę o kilka sugestii :)

WHEY premium