SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a trening (redukcja) dobrze ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
175cm
18lat
73kg

Cel rzeźba i zgubienie fatu z brzucha.
suplemetnacja scorch od tygodnia mam zamiar dodać venoma.

dieta
140g białka
140g węgli
50g tłuszczu dziennie

trening:

pon,wto,sro - silownia
pia,sob,nied - silownia
po silowni aeroby 10 minut
+ 4x w tygodniu aeroby 45-60 minut

Czwartek wolny od wszystkiego

Napisałem w skrócie to nie ma być jakaś super szybka redukcja chce do początku wakacji zmniejszyć twoje bf. więc nie wiem czy to nie za dużo czy nie za mało


aeroby są troche monotonne wolałbym np 7x w tygodniu po 30 minut naczczo + 10 minut po treningu niz np 5x po 60 minut bo naprawde nudno jest tak pedalowac a co do innych treningow to sam nie wiem myslalem nad tabata tylko za bardzo tego nie rozpracowuje
jak to działa

przysiad do góy i unoszenie jak by na barki ? i na dol i znowu przysiad i tak 10 sekund potem 20 sekund off i 7x ? to meczy ;s?


jeszcze zapytam tu nie będę 150 nowych topików robił jakiś suplement w czasie rzeźby wiem, że suchy miesien/redukcja razem nie mozna ale ludzie to czasem robia cos co nie ma rentacji wody itd np nitrobolon nie wiem doradzcie ;s

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-22 20:33:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dobrałem sobie 2g ww, 2g białka, 0,9 tłuszczy na kg mc
około 1700kcal dziennie.

trening: 4x siłownia po 1h po aeroby 10 minutowe, 60 minutowe aeroby tętnem 120-140 zależy od humoru 3x, i 2x interwały

suplementacja: venom + scorch powiem szczerze, że venom mnie nie rusza jeśli chodzi o pobudzenie ale raz zjadłem 3g koffy na raz więc pewnie dlatego

cel: redukcja max 0,5kg na tydzień tak żeby do wakacji popalić fatu trochę z brzucha

Pytanie do was zmienić coś ? obciąć węgle ? czy obserwować ? nie chce też na venomie obcinać jakoś może ktoś się wypowie ile ww stosował przy venomie zaznaczam , że nie chce spalać szybko tylko powoli


jeśli chodzi o pas to jest to 77 po aerobach a gdy siedzę 81 w pempku więc nie jest najgorzej a raczej dobrze najbardziej się boje, że jak nawet mi się uda spalić fat to będę wyglądał jak suchar
fotki:
http://img26.imageshack.us/my.php?image=431l.jpg
http://img26.imageshack.us/my.php?image=321fzh.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/7301/fffi.jpg  <bicek>
jeszcze załączę fotke tyłem ale to było miesiąc temu
http://img12.imageshack.us/my.php?image=ffffvly.jpg

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 12:59:43

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 13:00:07

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 13:06:26

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 13:07:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
suplemetnacja scorch od tygodnia mam zamiar dodać venoma.
Venom odpada.

pon,wto,sro - silownia
pia,sob,nied - silownia

Jak?

po silowni aeroby 10 minut + 4x w tygodniu aeroby 45-60 minut

Pogubiłem się w Twoich treningach. Rozpisz raz jeszcze to wszystko

więc nie wiem czy to nie za dużo czy nie za mało
6x siłownia (po nich krótkie aeroby) + 4x długie aeroby? Za dużo. Zdecydowanie.

aeroby są troche monotonne wolałbym np 7x w tygodniu po 30 minut naczczo + 10 minut po treningu niz np 5x po 60 minut bo naprawde nudno jest tak pedalowac a co do innych treningow to sam nie wiem myslalem nad tabata tylko za bardzo tego nie rozpracowuje jak to działa

Co do tabaty to użyj wyszukiwarki. Ale tego treningu zbyt często się nie robi. Co do aerobów - w dni BEZ SIŁOWNI wykonuj interwały. Nie są nudne, są krótsze i dużo bardziej wyczerpujące.

przysiad do góy i unoszenie jak by na barki ? i na dol i znowu przysiad i tak 10 sekund potem 20 sekund off i 7x ? to meczy ;s?
Spróbuj z odpowiednim obciążeniem - a uwierzysz O tabacie i treningu HIIT mówi się to samo: wyglądają lekko, a są bardzo ciężkie.

A przede wszystkim dieta, dieta kolego. Bez tego dobrych i trwałych efektów nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6x siłownia musi być musi trwać _/ na redukcji/rzeźbie im więcej na siłowni tym lepiej.

Czyli do ilu zmniejszyć aeroby ? skoro po każdym treningu siłowym 10 minut to ile dać w tygodniu po ile minut aerobów ?
Diete jest dlaczego venom odpada ? Kiedyś nie mając zielonego pojęcia ze 105 na 65 zjechałem właśnie bez spalaczy czy czego tam kolwiek myśle, że trudno będzie mi jechać teraz np. dobra tak czy inaczej dieta jest
- zaliczać pomidory do ww ?

btw. interesuje głownie mnie ten trening siłownia aktywnie ćwiczenie po ćwiczeniu łączone krótkie odpoczynki + ile tych aerobów

Co do interwałów będzie 1 dzień off więc nie wiem..

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-22 20:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Ćwiczenia siłowe przy redukcji i przy rzeźbie różnią się od siebie.
Nie ma czegoś takiego: im więcej tym lepiej. Mięśnie potrzebują regeneracji. Poza tym zrób miejsce dla 2/3 sesji treningu interwałowego, który musi mieć swój dzień bez siłowni. Jest niezwykle efektywny przy spalaniu tłuszczu

Venom gdy organizm się rozwija może narobić zbyt dużych szkód. Dlatego jest dozwolony od 21 roku życia.

Podaj lepiej dietę, bo na słowo nie uwierzę, że jest idealna

Pomidory - cóż, to owoce, teoretycznie powinieneś. Ale nie wliczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z takim pojęciem o treningu daj sobie spokój z tabatą, bo wylewu dostaniesz Ten 1 dzień off to chyba żart jakiś? Na redukcji powinieneś robić 3x w tygodniu trening siłowy, 2-3 treningi aero lub HIIT jeśli wytrzymasz. 1-2 dni powinny być bez jakiegokolwiek treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok to dobrze się składa po prostu widziałem zdjęcia ludzi którzy w 6 tygodni z 5x siłka i 5x aero robili cuda moze i na saa ale zawsze co do diety jesli bedzie

5x max dni silka
3x aeroby + 10 minut po silce zawsze
to taki dobor dobry?
2g wegli
2g bialka
1g tluszczy

czy obciac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
chcialabym cos dodac co sprawdzilo sie na moim przykladzie nie tylko w teori.w ciagu 6 miesiecy zrzucilam 10 kilo a tluszcz zredukowalam do min np na brzuchu bylo to moze niecale 0.5cm (widoczne wszystkie miesnie lacznie z szesciopakiem)uzywajac tylko thermogenika i l-karnityny.separacja byla idealna.a dodam ze przez 9 miesiecy ciazy moje cialo bylo niemalze caly czas dokarmiane czym tylko moglo.i tak trning silowy robilam 3 razy w tyg a aeroby 6 rano na czczo.do tego dieta 1.8 g a nie 2.a pamietaj ze my kobety mamy znacznie gorzej z odtluszczanie.wiem ze to babski punkt widzenia ale moze na cos sie przyda.redukcje robie co roku.a trening silowy to szybkie serie krotkie przerwy mx 50 sek powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
aha co do nudy tez to czulam jezdzac 60 min na rowerze ale ksiazka lub gazetka to jest to gubisz tluszcz i psychiczny relaksik polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
6 miesiecy 10kg szału nie zrobiłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Braxx, może się czepiam, ale czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku że zaglądasz tu po to,aby sobie kogoś od czasu do czasu podołować... Musisz w taki nic nie wnoszący sposób komentować posty innych osób? Jeśli masz wiedzę do przekazania to sformuuj ją w taki sposób, aby komuś pomóc, doradzić, a nie rzucać głupie docinki, niewiadomo po kiego ...
Może taki sposób działa - ale w dziale "doping" bo tam chyba spędzasz większość czasu...

Ps: Lepiej zrzucać tłuszczyk wolniej, a przynajmniej mieć pewność że nie wróci on do nas w krótkim czasie ;]



Zmieniony przez - magdusia83 w dniu 2009-04-24 00:44:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
6 miesiecy - 10kg! GRATULUJĘ ! Oby tak dalej! Nie od razu Rzym zbudowano... a przecież wyrósł na piękne miasto :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryż brązowy czym to "pomaścić"

Następny temat

Dieta do ogarniecia + pytania

WHEY premium