SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Całkiem ok :)
Za tydzień zrób pomiary i wstaw - zobaczymy jak na Ciebie makro działą.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-01-21 20:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1609
Bardzo dziękuję za pomoc, zostało tylko stosować i czekać na efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1609
A co myślisz o jakimś spalaczu próbować czy będzie zbędny przy takim BF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Daruj sobie, trening i dieta. Po co kase marnować? Spalacz to droga na skróty, a ta na skróty niestety nie zawsze bywa dobra. Więc ciśnij trening siłowy, dopinaj miskę, wrzucaj nawet codziennie jak sobie radzisz, wypiski z treningu itd. A efekty będą szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1609
Wiem że to nieodpowiedni dział ale kożystając z okazji trening FBW przy trybie 4 dni w tygodniu bedzie ok czy lepiej dzielić partie mięśniowe na poszczególne dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na początku FBW to dobre rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1609
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Fajnie widzieć tak pozytywnie nastawione osoby :) Mam nadzieję że z czasem będę mógł pochwalić się efektami. Powodzenia w dążeniu do wyznaczonych celi. Pozdrawiam :)!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie ma za co :) pozdrawiam rowniez:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html . Z dietą ułożyłbym na Twoim miejscu Low Carbo , białko dałbym na poziomie 2,5 gram , węglowodany powiedzmy 1-2 gram w zależności od dnia treningowego i tłuszcze 1,5 gram .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1609
Witam Cię Wojo
Przeczytałem twój post i ta dieta low carb spodobała mi się, więc przeczytałem kilka artykułów na ten temat i sugerując się twoją wypowiedzią ułożyłem coś takiego.
Mógłby ktoś zerknąć i coś doradzić?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obecna dieta - masówka

Następny temat

DIETA REDUKCYJNA SPRAWDZI KTOŚ ?

WHEY premium