SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
Mam 15 lat, 170 cm wzrostu, waga 70 kg, nie oznacza to ze jeszcze nie mam nadwagi ale mam brzuchol który mnie bardzo denerwuje, reszta jest ok ale najgorszy brzuch proszę o pomoc.
Proszę o ułożenie dla mnie diety bo nie potrafie sam tego zrobić, wiem że jest to bardzo dobrze opisane ale wgl nie wiem jak sie do tego zabrać. Więc liczę na wyrozumiałość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U Ciebie akurat procent tłuszczu nie będzie duży bo waga jest bardzo odpowiednia, wiec nie widze jakieś wielkie odchudzanie nie jest potrzebne.
Także jedz tak jak jadłeś, By stracić brzuch więcej biegaj, rower jak najbardziej / basen to samo.

Co do diety jeśli się upierasz to ogólnie bez gramowych wartości itp

1.) NIe jedz słodkości, fast fodów itp itd.
2.) W kolacji możesz zrezygnowac z pieczywa, zamiast niego daj więcej twarogu i orzechów włoskich.
3.) DO obiadu dołóż więcej tego kurczaka bo 100gram to naprawde malutki kawałek daj z 200g
4.) Do drugiego śniadania zamiast sera żołtego możesz dać plaster szynki z indyka na przykład. No i dodaj do posiłku w szkole troche orzechów. Daj tutaj warzywa.
5.) po treningu możesz zaraz zjeść z pół woreczka ryżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem wyrozumiały i to bardzo - chyba atmosfera świąt na mnei tak działa
i zapraszam do przeczytania tych 2 artykołów wpierw
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Uwierz mi że jak przeczytasz je to naprawde nie da sie nie ułozyć swojej diety.

Ułoż wklej i sprawdzimy

----
P.S. Nikt za darmo Ci nic nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
15 lat i dieta ?
Mama i tata, dadza kase na oliwy, oprzechy i piers z kury 3 razy dziennie ?
Prosze o troche realizmu najpierw, zanim ktos sie zabiera za odpowiadanie na takie posty.

Daniiel, wywyal smieci z jadlospisu(napoje gazowane, chipsy, pizze, hamburgery), biegaj za pilka, a bedzie cacy...



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-04-03 10:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
To jeżeli chodzi o kase to napewno by była . A w piłke to ja gram bo jestem w klasie sportowej ale w tym rzecz że mam cos nie tak bo tyle biegam a brzuch jest , teraz juz się wezme totalnie za siebie , zero śmieci tak jak napisał bolek ,dobra dieta i dalej bedę ćwiczył w domu A6W w szkole biegam , no i 3 razy w tygodniu na siłownie chodzę od niedawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A CO JEST BOLEK ZLEGO W TYM ZEBY ULOZYC SOBIE DIETE MAJAC 15 LAT ??

Moj brat jak miał 15 to normalnie zrobił sobie diete na mase i fajnie przybrał // w dodatku same miecho bez tłuszczu.

Rodzice tak czy siak muszą nakarmić dziecko, wiec nie widze w czym jest problem
Normlanie założmy Rodzic kupuje synowi kg miesa + kg ziemniaków / wiec jaka jest roznica jeśli zamiast tego kupi kg kurczaka + kg ryżu

ŻADNA ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w wieku 15 lat to mleko spod nosa wytrzeć a nie dieta.
Tu należy stosować się jedynie do podstawowych ograniczeń takich jak nie jedzenie śmieci. Na rodziców niewiele 15-latków ma wpływ. Więc pozostają ograniczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Lee, jestem ojcem 14 i 15 latki mniedzy innymi, one chca jesc pizze ze sklepu i hamburgery co dziennie...
Myslisz, ze im pozwalam ?
Ot, myslenie rodzica...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-04-03 19:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
Śniadanie:
płatki Owsiane
warzywo lub owoc
II śniadanie:
owoc
chleb razowy np. z ( serem żółtym )
Obiad:
kurczak (gotowany) lub ryba 100g
kasza gryczana, jęczmienna lub ryż
TRENING
po treningu owoc, łyżeczka miodu
Kolacja:
twaróg 100g
chleb razowy
orzechy włoskie 20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Po treningu zjedz obiad mamy( i mala dokladke tez)!
reszta OK !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-04-03 19:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bolek myśle że nie
Morales owszem na rodziców niewiele 15-latków ma wpływ

Aczkolwiek u mnie bratu poszło sprawnie :D Przedstawil argumenty typu zdrowa żywność > aktulane monotonne odżywianie w domu, a kwestie finansowe też przeliczył ile kosztuje wyżywienie jego aktulanie a ile kosztowaloby przy diecie i tak naprawde wyszło mniejwiecej na 0

Dla chcącego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 265
LeeJaedong co sądzisz o tej diecie co podałem ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Płatki - jakie na śniadanie ?

Następny temat

Co lepsze na redukcji?

WHEY premium