SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta LC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 966

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

M

Cel

Redukcja

Waga

97

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Służba wojskowa

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia 3x FBW, 3x K1 , bieganie 20/30 min po siłowym

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Coś kiedyś układałem sam i ze średnimi skutkami

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bdb

Stosowana lub planowana suplementacja

Mono , BCAA, kompleks witamin , omega , zma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 896
Co takiego jest złego w boczku , że nie powinno się codziennie do jajecznicy albo za każdym razem jak robię jajecznicę lub omlet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Junkers95
Co takiego jest złego w boczku , że nie powinno się codziennie do jajecznicy albo za każdym razem jak robię jajecznicę lub omlet
jest mocno kaloryczny , są lepsze źródła tłuszczy do codziennego używania No i podałeś boczek wędzony który jednak jest produktem przetworzonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Junkers95
Co takiego jest złego w boczku , że nie powinno się codziennie do jajecznicy albo za każdym razem jak robię jajecznicę lub omlet

nie jest jakoś mocno zły, po prostu jest źródłem nasyconych kwasy tłuszczowych, jeżeli z umiarem i pilnujesz innych źródeł to jak bardzo chcesz możesz spokojnie codziennie - jak Ci się nie przeje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zarówno masło tradycyjne (oczywiście bez dodatkowych tłuszczów roślinnych) jak i klarowane są dobrej jakości źródłami tłuszczów. Masło klarowane sprawdza się bardzo dobrze w procesie smażenia. Z kolei tradycyjne to już kwestia kombinowania i dodawania go do różnych produktów. Ja np. na low carb lubię dodać z czosnkiem do fasolki szparagowej, itp.

Jeżeli chodzi o wspomnianą makrelę wędzoną, to jak najbardziej może stanowić ona element zdrowiej diety. Tak jak jednak pisałem, warto jednak bazować na rybach świeżych, które nie pochodzą z hodowli.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedobory mikro,makroelementów a szerokość geograficzna

Następny temat

Pierwsza dieta odchudzająca

WHEY premium