SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5687
Witam,
Zacznę od początku po jednej nie udanej redukcji, którą miałem od Czarnego Furiata, która okazała się katastrofą i nic więcej, udałem się do dietetyka/trenera, który stacjonuje na siłowni.Tym razem chciałem, żeby się udało, otrzymałem dietę 2200 kcal. Mój wzrost 170cm, waga z rana wynosiła około 72kg. Za trening obrałem 3 dniową obwodówkę całego ciała, trening nie jest łatwy o czym wspominałem w innym dziale i wydawało się, że krople potu spalają zbędny fat. Przed otrzymaniem diety sprawdzałem się na specjalnej wadze u Pani dietetyk z czego wyszło że mój fat to 21%. Po 4 tygodniach wchodzę znowu na tą wagę, okazało się, że spaliłem ponad kilogram mięśni i straciłem niecałe 1% fatu. Czy jest to normalne? To jest na prawdę sporo mięśnia, jak tak dalej pójdzie nie będę wstanie spaść nawet do 13% fatu.... już nie mówiąc o mięśniach. Podsyłam screen 3 dni diety. Co o tym sądzicie? Czy jest to normalne? Wydawało mi się, że nie będzie to aż tak mozolnie szło, a miałem zachować mięśnie a nie spalać je...
Będę wdzięczny za wszystkie rady i może zostanę uspokojony ;)

screeny












Zmieniony przez - darks w dniu 2017-02-09 18:14:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Potem tłuszczu nie palisz
Na wagę wpływ może mieć wiele czynników. Czy to w innej porze dnia się mierzyłeś/większe czy mniejsze posiłki zjadłeś/trochę wody zleciało itp.
Dorzuciłbym dodatkowo z 2 sesje aerobowe, lub jeszcze lepiej - interwałowe. Ewentualnie można zastanowić się nad rotowaniem węglowodanami w zależności od intensywności dnia treningowego - jeśli dietetyk jest ogarnięty, to sobie spokojnie poradzicie.
Poza tym, mnie osobiście jakoś te przykładowe posiłki nie przekonują. Grahamki, serki.. Jaki bilans B/T/W?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia. 92 kg.

Następny temat

PYTANIA DO MOJEJ DIETY I ĆWICZEŃ

WHEY premium