SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Devi_Devi / Dziennik Piłkarza / w dół kilka kilo i będzie miło

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
Jak już Avasso życzy to nie moge spartolic roboty. Tylko tym razem nie mam w priorytecie wygladu czy cos ... Naprawde mi to zaczelo zwisac ale jesli przy okazji poprawy kondychy i osiagow spadnie oponki i poprawi sie to co przymasowalem ostatnio bede zadowolony.

MC na prostych nogach zawsze dupe czuje a nie probowalem nigdy wykrokow. Jak z nimi sytuacja wyglada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zapisz sie na normalna silke, to moze beda z Ciebie ludzie...
Chce forme na lato zobaczyc, za pare miechow...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-05 15:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
u nas nie trzeba sie zapisywac :) placisz 2 zl i wchodzisz. no chyba ze w niemczech 20 euro za miesiac ale masz tam saune/basen/korty tenisowe/silownie/klub kickboxingu.

forma moza wpadnie ! narazie glowny priotytek to dobra sprawnosc i wytrzymalosc ktora przelozy sie na lepsza gre na boisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
To zapyerdalaj, swoje trzeba wypocic

Będę kibicować, poprzednie dzienniki obserwowałem i już dobrze Ci szlo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
2zl/ wejscie?

I nie chodzisz na silke ??

jak nie dajesz rady z siadami to rób zerchery

na fronty zczasem mozesz miec problem zarzucic sobie na barki tego
a zerchery mozesz se z ławek brac.

wpisz se na youtube "zercher squat"

co do zarcia - 5 jajek pijesz na surowo i wchodzi jak byk

3 jaja to zdecydowanie za malo przy Twojej wadze

ogolnie jaki masz rozklad btw?

ten planik ogolnie bym zmienil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Ło, we wstepie nawet ja jestem Aż mnie fala ciepla oblała
Widze Devi zmiana podejścia o 180 stopni Moze to i lepiej, bo psychika odpocznie
Ja juz Cie odpowiednio zmotywuje
PS. Wytrwaj dłużej, bedziemy sie prześcigac w efektach

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
O mój ulubiony pochłaniacz suplementów znowu założył dziennik, widzę że kreatynka jest. Zacznij chodzić w końcu na normalną siłownie.

Będę wpadał tym bardziej że też ostatnio sporo gram w piłkę. Raz w tygodniu z kumplami z pracy a teraz formujemy drużynę SkodaClub i mamy ostre plany zagrania w jakimś turnieju.

Dawaj jakieś aktualne foty gamoniu. Pozdrawiam .

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2010-03-05 19:07:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Kogo ja widze...
Grrubcio, jak forma ?

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-05 19:08:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Bolek, nie pytaj
Mam przerwę, sporadycznie robię FBW, mam trochę sprzętu w domu. Wczoraj np zakupiłem sztangę prostą. Stojaki też mam więc siady mogę robić. Dieta kuleje. Generalnie nie jest pozytywnie. Ale jak uporam się ze sprawami zawodowymi to wracam do systematyki i konsekwencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Grrubas,

Rozumiem, ze sztanga do rozpietek potrzebna...
Sprawy zawodowe mocno moga mieszac w treningach, to ja nawet, "stara lokomotywa" rozumiem...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-05 20:09:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny - walka z ciezarami

Następny temat

FBW z priorytetem

WHEY premium