SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja pach u facetów - Co sądzicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29463

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
i tak wiadomo ze kazdy goli pachy bo maniury wam kaza tak robic.i niemasz zadnych dylematow ze jakis pedalski jestes skoro masz dupere jakas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1499
a ja tam mam na 0 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
gole
ich** mnie to boli co inni o tym sadza

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
j/w

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Pewnie ze gole ostatnio wydepilowalem sobie jaja i jestem bardzo zadowolony a reszta jak wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Gole pachy na 0 ze wzgledów higienicznych i estetycznych bo faktycznie maiłem
za długie Ale golenie nóg to dla mnie pedalstwo i choc bym miał mieć futro niedzwiedzia na nich nie ogole ich za ch... a jak ktoś bedzie sie ze mnie smiał to dostanie po ry.. :D bo to jedyny symbol meskosci bo to co teraz sie dzieje ze swiatem to żart niedługo fujary bedziemy sobie obcinac bo blondyny beda mówic że są blee.. xD Tak ja wiem że teraz sa modni faceci wygoleni w obcisłych sweterkach ale taka prawda ze 2/3 z nich to cioty !! Nie naprawią gniazdka nie wiem nawet czy by żarówke dali rade wkrecić, już nie mówie o naprawie zlewu.Śmiech na sali xD
Pozdro

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Od wkrecania zarowek i naprawiania zlewow to fachowcy sa, a co maja wlosy do tego czy ktos jest facetem czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie wiedziałem, że ogolone nogi świadczą o pedalstwie. Myślałem, że o tym świadczą inne czynniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pfff... nie naprawią gniazdka albo nie wkręcą żarówki... i wiele wiele innych prac...
potrafię naprawić w zasadzie każde urządzenie... ale wychodzę z założenia, że szkoda mi na to czasu... dzwonisz po fachowca i on to zrobi... a ja w tym czasie mogę świetnie wyjechać na weekend albo skoczyć do kina restauracji...
a fachowiec weźmie za pracę hmm... no niech weźmie ze 100zł... no i co z tego... po to jest...
taki jest nowoczesny świat...
a co do depilacji... golę na zero bo tak jest higieniczniej i estetyczniej...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIAZA I KLUB TATUSIÓW

Następny temat

Kłopoty po biegach

WHEY premium