SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja pach u facetów - Co sądzicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29461

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Mozna maszynka do wlosow phillishawem.Pozniej bedziesz strzyc komus glowe maszynka ktorej ostrza zawedrowaly gdzies w jajach lub pod pacha.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2006-06-21 20:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
ja na Zer0. Właśnie to wczoraj zrobiłem.Pozdro

pp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ale ja maszynka elektryczna przypuscmy bede golił klate i brzuch to one zaraz beda mi szybko odrastac...Tak bede przycinał chyba co tydzien, jaki jest w koncu najlepszy sposob na pozbycie sie kłaków ? laser u mnie odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1924
gole na zero jakos tak lzej sie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
no pwenie ze lzej...............i lepiej to wyglda!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1333
Gola sie kulturysci przez zawodami, modele na okladki albo pedaly.
Tzn tak zawsze bylo ale widze ze sie to zmienia.
Na plakatach i w gazetach od dawna propagowany jest styl metro.
Dla mnie to oznaka zniewiescienia.
Nie uwazam ze facet nie powinien o siebie dbac, wrecz przeciwnie.
Ale pachy na zero, golenie klatki, nog to juz przesada.
Pod pachami, na brzuszku mozna sie przystrzyc. Naokolo ptaka zrobic ladna fryzurke i ogolic jajka. Ale na tym koniec...
Nie wiem czy bardziej mnie wkurzaja takie gadki czy smiesza.
Dziewczyny powyzej ktore czuja taki wstret do wlosow pewnie same sa na granicy anoreksji, zapatrzone w aktorki i modelki ? ;)
Od zawsze mnie zastanawialo jak media potrafia sterowac masami, nawet wplywac na to co ludziom sie podoba a co nie. No i tak smutno mi sie troche robi kiedy czytam takie wypociny jak niektore powyzej.
Wyrazy wspolczucia :)

Od zawsze faceci mieli wiecej wlosow niz kobiety i tak juz niestety bedzie czy sie to naiwnym nastolatkom podoba czy nie.
I szkoda tylko facetow ktorzy temu ulegaja.
Ktos chce sie golic - niech sie goli. Ale nie robmy z tego jakiegos wymogu i nie wpedzajmy chlopakow w kompleksy.
Ja dla swojej kobiety nie musze wygladac jak oskubany kurczak, pod pachami sobie przycinam, nizej mam ladna fryzurke i wystarcza :)
Dziewczynie ostatnio proponuje zeby nie golila nog jakis czas, niech Jej skora odpocznie od ciaglych podraznien.
A Wy dziewczynki dalej propagujcie swoje smieszne poglady, zwracajcie obiad na widok nie-lysego faceta i krepujcie sie nocami ze ktos zauwazy jeden albo dwa wloski na udzie przeoczone podczas ostatniej depilacji ;)

Ciekawe czy kiedys widok dziewczyny z nieogolona glowa bedzie rownie obrzydliwy jak dzisiaj widok faceta z nieogolona klata :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Hessian:'Dziewczyny powyzej ktore czuja taki wstret do wlosow pewnie same sa na granicy anoreksji, zapatrzone w aktorki i modelki ? ;)'
'Od zawsze faceci mieli wiecej wlosow niz kobiety i tak juz niestety bedzie czy sie to naiwnym nastolatkom podoba czy nie'
hhhhhmmmmmmmmmmmmm...........dlaczego uwazasz ze dziewczyny ktore wyglosily swe zdanie na ten temat, ktorym nie podobaja sie owlosione pachy facetow sa naiwnymi nastolatkami?owlosienie, higiena i gust to osobista sprawa kazdego z nas i nie mozesz krtytkowac nikogo za takie a nie inne poglady!to ze tobie i twojej kobiecie podoba sie meskie owlosienie tu i owdzie.............nie znaczy ze kazdemu ma sie podobac! ja nie jestem, ani anorektyczka, ani naiwna nastolatka, ani nie panikuje gdy "przeocze jeden albo dwa wloski podczass depilacji", ale nie podoba mi sie widok owlosionych pach!tak jak i ty to powiedziales i juz wczesniej bylo pisane, ze to nie wymog, kazdy robi to na co ma opchote.........pozdrawiam!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - hektor6989 w dniu 2006-07-01 17:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1333
"hhhhhmmmmmmmmmmmmm...........dlaczego uwazasz ze dziewczyny ktore wyglosily swe zdanie na ten temat, ktorym nie podobaja sie owlosione pachy facetow sa naiwnymi nastolatkami"

A masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ?
Przeczytaj jeszcze raz mojego posta moze.


"owlosienie, higiena i gust to osobista sprawa kazdego z nas i nie mozesz krtytkowac nikogo za takie a nie inne poglady!"

Tylko nie mow ze nie golenie sie jest niehigieniczne, ok ?
To zalezy od czlowieka a nie od tego czy sie goli czy nie. Te pare krotkich wloskow na higiene nie wplywa.

Pozatym czemu nie moge krytykowac kogos za jego poglady ?
Przyczepilem sie gdy przeczytalem ze to ochydne i paskudztwo.
Skoro kolezanki na poprzednich stronach mialy prawo do powiedzenia ze facet nie golacy pach jest odpychajacy i paskudny i ze im sie zbiera na ten widok to ja mam prawo powiedziec ze sa moim zdaniem glupimi naiwnymi nastolatkami.
Czemu akurat ja nie mam prawa do wlasnego zdania ?
Moze sformuuluje to inaczej zeby zadna konkretna forumowiczka nie czula sie dotknieta - "moim kazda kobieta uwazajaca za niehigienicze i nieladne wlosy pod meskimi pachami jest tepa jak but z lewej nogi".

Wyglaszanie swoich pogladow powinno isc w parze z szacunkiem do pogladow innych ludzi. I generalnie ludzie dojrzali tego przestrzegaja.
W przeciwienstwie do glupich nastolatek oczywiscie ;)

Nie wiem czy tak ciezko dodac do niektorych stwierdzen slow "moim zdaniem" albo "osobiscie uwazam iz" ?
Formulowanie wlasnych przekonan, mocno kolidujacych z przekonaniami innych, jako prawd oczywistych bardzo czesto spotyka sie z dezaprobata i ja wlasnie te dezaprobate okazalem wiec nie wiem Hektorku o co Ci wlasciwie chodzi ?

Ciesze sie za na koniec mnie zacytowales - "to nie wymog, kazdy robi to na co ma ochote."
I moze na tym zakonczmy bo jak ktos wspomnial, od razu na pierwszej stronie - temat jest bez sensu zupelnie. Na temat gustow sie nie dyskutuje.


Pozdrawiam,
Owlosiony Hessian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
hektor jest dziewczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
Zgadzam sie z hektor6989


Ale sie dyskusja wywiązała...

Zaraz dobije do 1000 odwiedzin topicu

Zmieniony przez - coodaq w dniu 2006-07-01 19:10:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIAZA I KLUB TATUSIÓW

Następny temat

Kłopoty po biegach

WHEY premium