SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja pach u facetów - Co sądzicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29475

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
tak Jezi jestem 100%dziewczyna, ale nie tepa nastolatka,mimo ze wole jak faCET SIE GOLI!!!!
hessian:'Wyglaszanie swoich pogladow powinno isc w parze z szacunkiem do pogladow innych ludzi.'.......powinno ale w Twoim przypadku to sie nie zgadza.......bo ty nie szanujesz wypowiedzi innych.....poniewaz od razu poleciales z grubej rury i nasiedles na dziewczyny, a gosce ktorzy sie gola TO tWOIM ZDANIEM alboe modele albo geje!!!........jesli chcesz wiedziec to wiekszosc moich kolegow sie goli i zaden z nich nie jest ani lalusiem ani gejem.....to normalni faceci!!!!

na poczatkyu powiedziales ze mam problaemy z czytaniem, otoz ty chyba tez ,bo niby gdzie napisalam ze nie golenie sie jest niehigieniczne?????

a jesli chodzi o komentowanie wypowiedzi uczestnikow forum to mozesz sie z nimi nie zgadzac ,ale nie musisz wyzywac tych osob od naiwnych czy butow, sam powiedziales ze dojrzali ludzie przestrzegaja zasad szacunku dla innych, tak wiec badzmy dorosli i wymieniajmy poglady z kultura!!!

kazda wypowiedz na ten temat jest sluszna i prawidlowa..........bo kazdy ma swoje przekonania, racje, gusta i nikt tego nie zmieni.......nawet media i kolesie z okladek!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam wszystkich:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
W sumie ja wiem skad przyszla ta moda na zniewiescialych chlopakow bez sladu wlosow gdziekolwiek.Z japonii.Wlasnie tam ideal meskiej urody to tzw.bishonen.Znieiwescialy chlopaczek o kobiecych rysach twarzy i do tego malo zarosniety.Ale to dlatego ze japonczycy czyli ogolnie azjaci maja malo owlosienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1333
"na poczatkyu powiedziales ze mam problaemy z czytaniem, otoz ty chyba tez ,bo niby gdzie napisalam ze nie golenie sie jest niehigieniczne??"

Zasugerowalas ze to niehigieniczne.

"jestem 100%dziewczyna, ale nie tepa nastolatka"

Moze dodaj to sobie jako podpis, bo co piszesz posta to oswiecasz mnie na nowo ta informacja.


Nie chce podwazac Twojej inteligencji, szczegolnie ze tak usilnie zwracasz na nia uwage, ale czy to mozliwe ze ton mojej wypowiedzi i argumenty do moich racji dobralem tak aby nie odbiegaly za bardzo od wypowiedzi kolezanek ? Wchodzisz miedzy wrony - musisz krakac tak jak one.

A teraz mozemy zakonczyc ten temat ?
Jestem nowy na forum i wolalbym troche poczytac o tym co mnie interesuje czyli jak ulozyc porzadna diete, niz bezsensownie uzerac sie z jakas krzykaczka o dupie maryni.
Niezaleznie od tego czy sie zgadzasz czy tez nie, ja przedstawilem swoje zdanie i narazie pasuje w tym temacie.


@Jezi
To ciekawe, musze sie zapoznac z tematem :)


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Sora ze odswierzam ale nie chce mi sie zakladac nowego posta...gole sie i mam taki problem ze skora pod pachami jest ciemniejsza od reszty nie wiem czym to spowodowane nie macie jakis pomyslow??brak higieny nie wchodzi w gre bo prysznic to podstawa

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
Nic takiego u siebie nie zaobserwowalem, moze troche ciemniejsza ale to raczej zludzenie.

Moze masz ciemne wlosy i przez to skora wydaje sie ciemna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
wlosy mam ciemne ale usuwam...nie wiem moze mam schizy<idiota> zapytam rodziny co sadza i napisze....

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 139
Ja się gole na 0 i jest good :) Jeszcze mnie nikt nie wyśmiał :P a dziewczyna pochwaliła ! haha pzdr !

Ćwicz,trenuj zamiast siedzieć przed TV ! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Nic w tym złego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3811
A ja tyko dodam od siebie że gole pachy na 0. Z powodów czysto higinicznych gdyż dzieki temu prawie sie nie poce :D. I wisi mi to co robia inni... Dla mnie to nawet tylki mozecie sobie golić :-%. Ja lubie gładkie kobiece pośladki i cycuszki... sory rozkręciłem sie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIAZA I KLUB TATUSIÓW

Następny temat

Kłopoty po biegach

WHEY premium