SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja pach u facetów - Co sądzicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29480

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
grrr...........moim zdaniem kazdy facet sie powinien golic!!!tak samo jak panny.........higieniczniej jest i ledniej!!!! Owlosienie Nawet tak miekkie jak "fterko kotka"...jest nie atrakdyjne!!grrr....jestem kobieta i mnie to wrecz...odstrasza!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Z tym futerkiem to tak dla zieji bylo.Moze jak mi jakas bedize kazala sie ogolic to sie zgole pod pacha.Ale nie tak na 0.Bo jak nic jeszcze niewidzialem typa z pacha na 0.Bez kitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Jezi ale panna moze czuc sie zkrepowana mowiac Tobie o tym!!!!!!! nie widziales, albo nie zwracales uwagi!!!!wiekszosc sie goli!!!:::):):):):):):):):):):): pozdrawiam szystkich i ogolonych i owlosionych):):):):):):):):):0;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Dobra teraz zwroce uwage jesli bede odstawal od innych to bedzie cos trzeba z tym zrobic.Dzisiaj mam trening to obczajke dyskretnie zrobie bo niechce mi sie w to wiezryc do konca ze prawie wszyscy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
w moim towarzystwie prawie wszyscy sie gola!!!!w sobote bylam na plazy i tez widzialam duzo facetow ogolonych!!!:):):)::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3995
a co sadzicie o takim 16 latku z ogolonymi pachami i ..... niedlugo z klata...przeszkadzaly mi i troche zle sie czuje zeby na plaze tak zarosniety isc

.... życie jest piękne ...
!!!!!!!!!! yyyeeeaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Dla mnei nawet 16 letni chudzielec wyglada lepiej bez niz z...ale wybor osobisty..czytalem w czyjejs wypowiedzi i sie do niej przylaczam"glupio wyglada jak koles ma dluzesze wlosy pod pachami niz na glowie"pozdro

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
no pewnie ze lepiej wyglada ogolony 16latek niz zarosniety!!!!!!!!! no ale jak kto chce..to osobista sprawa!!!! A AJK WASZYM ZDANIEM WYGLADA NIE OGOLONA PANNA????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
zle wyglada.ylko w tym jest taka roznica ze kobiety raczej maja mniej owlosienia.I gola sie pod pacha zebuy niebylo takiego kontrastu.Ze wszedzie gladko a pod pacha gaszcz.Faceci to czesta na calym ciele sa obrosnieci.Brzuch,uda i to dosc widocznie.A ci twoi znajomi gola sobie nogi i brzuchy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
nie nie gola nog!!ale pachy owszem!! i jak zwrociles uwage na innych gosci?????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIAZA I KLUB TATUSIÓW

Następny temat

Kłopoty po biegach

WHEY premium