SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja pach u facetów - Co sądzicie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29481

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Olcia golić tzn. na zero?

Ja nie wiem nie potafiłbym na zero...
Zawsze przycinam lecz na okresloną długość

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1174
nie rozumiem facetów pod tym względem... uważam, że to jest u nich szczególnie konieczne, bardzo higieniczne. facet myśli, że jak się pod pachami ogoli to koledzy go wyśmieją, albo zrobią pedałem. bzdura kompletna!
A co ma zrobić dziewczyna kiedy ją facet obejmie lub przytuli do tych kudłaków co mu zwisają spod pachy.. paskudztwo! a poza tym faceci zwykle pocą się bardziej od kobiet i ich pot jest intensywniejszy. zatem jestem jak najbardziej za!!!!!!!!!! Pozdrawiam;)

Wytrwałość kluczem do sukcesu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie z Tobą i dletego sie gole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4886
na 0 :)

Want a miracle? Be a miracle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
A ja tam to ******le i sie niegole.Włosy stercza mi spod pachy leca na mnie wszystkie lachy.Moje hery spod pachy sa mientkie jak kocie futerko,tak mi mowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 841
A ja depiluje woskiem, prawie nic nie boli i problem z głowy na jakies 2-3tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
daj spokoj to wyglada jak jakis nieopierzony chlopczyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Jezi daj spokoj glupio wyglada jak koles ma wlosy 10razy dluzsze pod pachami niz na glowie a wogole kaszanka jak ma lysa glowe i szkuty pod pachami fujjj a pozatym higiena....

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Tu sa same trendi chlopaki zeby przypodobac sie maniurkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
jest jeszcze cos takiego jak samoocena

"NO PAIN NO GAIN"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIAZA I KLUB TATUSIÓW

Następny temat

Kłopoty po biegach

WHEY premium