SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dekstroza...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Można stosować Carbo zamiast Dextrozy.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
zdecydowanie polecam carbo choc dekstroza i glukoza jest skutecznym transporterem,jedak po dekstrozie i glukozie monza nabrac troche fatu,lepsze jest carbo wedlug mnie
1

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
też mi sie wydaje, że węgle zamiast dextrozy są lepszym rozwiązaniem, ale wcale nie mówie, że dekstroza jest zła

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
czy dextroze laczyc z kreatyna tylko w dni treningowe czy za kazdym razem jak przyjmuje kreatyne tzn. w nietreningowe tez ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 553
posiadam CREATINE400g. micronized 200mesh + TAURINE i DEXTROSE500g! I mam takie pytanie: ile brać dextyrosy zeby mi starczyło na cykl z kretką? kiedy i w jakich ilościach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
baracuda66...Za każdym razem jak przyjmujesz kreatynę

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
dziala tak samo i wcale nie jest 10 razy drozsza 500 g kosztuje ok 15 zl ;d takze troche wyolbrzymiles ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
co sie z***..zepsulo ;d otwarlo mi topic tylko z 1 postem i napislem troche nieaktualnie do topicu ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
W przypadku dextrozy Vitalmaxa jest nawet tańsza od glukozy, np. u mnie na osiedlu w Tesco 100g najtańszej glukozy kosztuje 1.09zł, a 330g dextrozy vitala 10zł, różnica niewielka ale zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 553
posiadam CREATINE400g. micronized 200mesh + TAURINE i DEXTROSE500g! I mam takie pytanie: ile brać dextyrosy zeby mi starczyło na cykl z kretką? kiedy i w jakich ilościach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zeńszeń

Następny temat

Między cyklami

WHEY premium