SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie no xplode+cytocell

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Witam mam pytanie jak mam dawkowac no xplode + cytocel
Mialem zamiar tylko w dni treningowe okolo 30 min przed treningiem (2 miarki )a cytocell tak jak na opakowaniu czyli miarka naczczo po treningu i przed snem a w DN rano i przed snem , i jak nie biore no xplode w DN to moge uzupelniac to jakims mono ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Odpuść porcję przed snem. Możesz uzupełnić mono.

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
daj tak:
dt rano 5g mono, przed trenem xplod, po cyto
dnt rano 5g

i styka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
i jeszcze jedno co brac po skonczeniu no xplode ?? zastanawialem sie nad Dorian Yates Ultimate NOX PUMP co wy na to czy mozecie zaproponowac cos innego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
mozesz wrzucic.
aczkolwiek ile masz tego xploda?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
generalnie dopiero zaczynam brac wiec bede mial kolo 3 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
to smialo mozesz dokupic na koniec cyklu pare saszetek.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
witam mam pytanie jeszcze co do tematu, kupilem 670g cytocell i 1025 noxplode, czy moge brac rano noxplode czy lepiej wyjdzie gdy wezme cytocela z rana i po treningu a xplode tylko przed treningiem? jak to najlepiej wyjdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Lepiej wyjdzie kupić mono i brać rano jak na moje zdanie;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
zapomnialem dodac ze mam tez mono z 200 gram ;p powiedzcie czy tak da rade:
DT:
5g rano naczczo mono
przed treningiem miarka xplode 20g
po treningu miarka cytocell 17g

DNT:
naczczo mono 5g
na sen cytocell miarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
i tak po 2 tyg bym dal z rana miarke noxplode zamiast mono?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Cup + Xpand

Następny temat

Co po no-xplode

WHEY premium