SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No - Xplode + Cytocell + TCM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23513
WItam !

Na początek dane o mnie :

1. 60 KG
2.177 cm
3. 2 lata staż .
4. 18 lat
5. jest dieta , wszystko zdrowe , ważone , liczone :)

Zakupiłem sobie te odżywki . Planuję je zażywać w ten sposób :

DT :

No-Xplode - 1 miarka , 30 min przed
Cytycell - 1 miarka po treningu

DNT :

tutaj wrzucam po 5 caps rano TCM Olimp i 5 o podobnej porze. Posiadam ich 400 caps , więc myślę czy by nie zrobić całego cyklu na nich , a nie rodzielać na 2 mniejsze .

Dobrze ułożone ?

Zmieniony przez - Menfre w dniu 2012-05-04 21:17:01

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
w DNT bym dal 1 porcje 5g .. i styka, a tak to wszystko ok

Xplode w razie jakby bylo za malo 1 miarka zwiekszysz .. ale to przed Toba dopiero ;)

edit
nie wiem jak dlugi cykl planuejsz ale IMO 10/12 a nawet 14 tygodni dobra opcja.. ale to sprawa indywidualna

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-05-04 21:21:37

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na początek myślę ,że właśnie ta 1 miarka styknie , czytając opinie ładnie kopało na początku :) u mnie pewnie bd to samo . Ciekaw jestem jak to będzie na jabłczanie ,bo na razie to na mono 3 cykle miałem .

Edit

gdy już mi się skończy Cytocell , a zostałoby jabłko to wtedy w DT wrzucić tak jak mono ? czyli, że 5 caps z rana i 5 po treningu ?

Zmieniony przez - Menfre w dniu 2012-05-04 21:33:29

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
maniak7000

edit
nie wiem jak dlugi cykl planuejsz ale IMO 10/12 a nawet 14 tygodni dobra opcja.. ale to sprawa indywidualna

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-05-04 21:21:37

planuję między 10 a 12 tygodni . wczęśniej robiłem 6-8 tygodniowe , a teraz postanawiam dłuższy .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Menfre
Na początek myślę ,że właśnie ta 1 miarka styknie , czytając opinie ładnie kopało na początku :) u mnie pewnie bd to samo . Ciekaw jestem jak to będzie na jabłczanie ,bo na razie to na mono 3 cykle miałem .

Edit

gdy już mi się skończy Cytocell , a zostałoby jabłko to wtedy w DT wrzucić tak jak mono ? czyli, że 5 caps z rana i 5 po treningu ?

Zmieniony przez - Menfre w dniu 2012-05-04 21:33:29

jak zostanie CI tylko TCM to lec spokojnie na samym jablku :) .. btw w Cytocellu bym sie spodziewał co najwyzej 3g kreatyny.. ale tak to jest w zastrzezonych mieszankach

bo w xplode tez masz krete.. trzymaj sie mniej wiecej dawkowania 10g w DT i 5g w DNT ... IMO więcej nie ma sensu.. no chyba ,że koks ponad 120 kg :D

http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no krety to wiem ,że więcej nie ma w siebie co ładować , bo i tak to wydam z siebie ( nadmiar ) od poniedziałku zaczynam , zrobię cykl , potem przerwa mniej więcej tyle ile trwał i kolejny . Zresztą za ok 2 tygodnie zacznę układać następny ,bo finanse nie pozwolą mi od razu wszyskiego kupić ,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze bym chciał do tego BCAA dorzucić , na pewno wrzucam je przed treningiem , tak ile mniej więcej 15-20 min? nie pogryzie się to z NO - XPLODE ? brać z DNT ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254618
w dnt nie bierz
nie pogryzie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
w DNT nie ma sesnu dawac BCAA a w DT dasz 1 porcje czy dwie ??

------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no na pewno przed treningiem , te 6 g ( 1g na każde 10g ) i mógłbym 2 raz , jednak nie wiem gdzie je " wsadzić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Menfre
no na pewno przed treningiem , te 6 g ( 1g na każde 10g ) i mógłbym 2 raz , jednak nie wiem gdzie je " wsadzić "

długi i ciezk itrening dałbym w srodku treningu, jak nei stosuejsz potreningowych mixow to przy krotszym dalbym przed i po..

wszystk ozalezy jak i co "jesz" .. plus posilek kiedy masz

ale przed i w trakcie

lub

przed i po

------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwaski, jakie wybrać

Następny temat

Yoha a węgle.

WPC zestaw