SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kreatyny Olimp 1250 monohydratu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez adzik123 z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam 17 lat ważę niecałe 70 kg. Mam pytanie dotyczące dawkowania kreatyny firmy Olimp 1250 monohydratu 400 kaps. Kiedy, ile i jak brać ta odżywkę jakie porcję w dni treningowe i nie treningowe. Zadałem to samo pytanie znajomym jeden z nich powiedział mi ze najlepiej jest brac na czczo przed śniadaniem 2x pol godzinki przed treningiem 2x i pol godz przed kolacja 2x natomiast drugi doradził mi zupełnie inaczej ze bym brał ja tuż przed jedzeniem przed śniadaniem 2x przed i po treningu po 2x... Nie wiem kogo posłuchać jakie macie swoje propozycje ?? :D

Z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4027
Generalnie nie ma to większego znaczenia, kreatyna nie jest substancją doraźną jak np tabletki przeciw bólowe. Kreatyną trzeba się "nasycić" . Metod jest tyle co użytkowników, ale większość nie przekracza 10g dziennie.
Weźmiesz całość rano, będzie dobrze, weźmiesz po połowie przed i po treningu też będzie dobrze, całość po też... Za 3tygodnie osiągniesz nasycenie i nie będzie to miało najmniejszego znaczenia. Oczywiście znajdzie się ktoś kto powie, że po treningu jest okno anaboliczne itp itd, ale bądźmy szczerzy... jakie to ma znaczenie dla nas amatorów?

Mala lektura.
http://potreningu.pl/artykuly/313/kompendium-wiedzy-o-kreatynie
http://potreningu.pl/artykuly/2379/kreatyna-przed-vs-kreatyna-po-treningu

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
dawkowanie mono rozpisywane setki razy a metod jest wiele

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Jak lepiej ją brać przed posiłkiem czy po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jeden pieron

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw

Następny temat

BCAA, Węglowodany czy białko co brać ??

WHEY premium