SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowe treningi?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2681

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1944
Interesuja mnie wasze wypowiedzi za i przeciw tez mile widziane
Pytanie jest czy wybrali byście sie do sekcji która oferuje darmowe treningi? jedyne oplaty jakie sa to ubezpieczenie minimalna skladka roczna.

Pozdrawiam Leszek

Zmieniony przez - LBshinai w dniu 2010-02-16 18:10:30

NO TRESPASSING! Violators will be shot. Survivors will be shot again !
Jeżdzisz Mitsubishi zajrzyj http://forum.mitsumaniaki.pl/
karate w Lightwater Surrey www.shinaidokarate.com 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
Witam, prowadze male dojo w Gloucester w U.K. oplaty ktore pobieram £16 wystarczaja na oplate za wynajem sali oraz na zakup sprzetu (mamy pufy, spory kawalek maty) oraz na pokrycie przyjazdu od czasu do czasu sensei Garego Chamberlaina ( BC na U.K. Enshin Karate) Mysle ze ludzie sa zadowoleni. Nasza stronka www.enshinkarate.co.uk 

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
Gdybym dowiedziała się o jakiś darmowych treningach i byłoby to coś godnego uwagi poszłabym na kilka treningów zobaczyć jak to wygląda, jakie ma podejście trener, kim on w ogóle jest itp. gdyby to było coś o co można się zaczepić pewnie zaczęłaby na to chodzić, ale tylko jako dopełnienie(?) moich treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jeśli dobra sekcja to czemu nie? Boks?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
czemu? skoro treningi są darmowe, to pewnie pod kątem występowania w zawodach, szukają zawodników. wiec może to właśnie oznaczać, że sekcja jest bardzo dobra, ale żeby się o tym przekonać należy pochodzić na treningi.


EDIT. pytanie było skierowane do Chinatsu1, Olokk mnie wyprzedził ;)

Zmieniony przez - korczan w dniu 2010-02-16 22:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
No cóż, zwykle czytałem na forach wypowiedzi o tym, że treningi są za drogie. Tutaj są darmowe i jak widać niektórzy się zastanawiają...

No i co, ze są darmowe? Lepiej dla trenującego! Sekcję trzeba ocenić jak każdą inną, czyli po jakości treningów i umiejętnościach trenera i zawodników. Jeśli ktoś załatwił środki na to, żeby zajęcia były bezpłatne, to cześć mu za to i chwała...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Dokładnie tak jak mówi Gizmo..
Nie raz zdarza się że sekcja jest płatna, i stawki są naprawdę duże. A poziom tam jest beznadziejny.

Jak najbardziej wybrałbym się na taki trening.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
a ja trochę z innej strony.
Powiedzmy, że kiedyś przejdę na emeryturę ( jak dożyję ) i zachciało by mi się uczyć. Bez problemu uczył bym kogoś za darmo, ale wyłącznie w sposób tradycyjny - żadnej taryfy ulgowej. Ktoś niepotrafiący wytrzymać treningu podstawowego bez skrótów, z największymi pieniędzmi by mnie nie zainteresował.
Jeśli uczeń jest tego warty, to i uczyć go warto, jeśli nie jest, to i nie warto.
Takie jest moje zdanie.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Rację ma Gizmo, ludzie narzekają że za drogo, ale jak jest za darmo to zaraz rodzą się rozmaite podejrzenia

Przyczyny darmowych treningów mogą być przecież rozmaite, np. dopłaty z miasta, sponsoring, instruktor również nie musi traktować zajęć jako źródła utrzymania. Jakość treningów nie musi przekładać się na ich cenę. Ja na pewno bym się na takie zajęcia przeszła, gdyby był to interesujący dla mnie styl (oczywiście osobna sprawa to upewnienie się przed rozpoczeciem regularnych treingów, czy aby na pewno nie ma zadnych 'haczyków').



Zmieniony przez - searme w dniu 2010-02-17 11:38:16

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1944
Juz wyjasniam od roku prowadze darmowe zajecia (mieszkam w anglii) bylem na zajeciach w klubach i nie podobalo mi sie wiec zdecydowalem sam sobie sale wynajac i cwiczyc obecnie jest nas czworka, tak wyszlo ze z innej organizacji po wspolnych treningach wybralio ze chca cwiczyc ze mna :). I tak sobie wlasnie myslalem czy lepiej zostawic darmowe zajecia czy dac jakas oplate. Bo fajnie by bylo jak by wiecej osob cwiczylo, jednak w angli jak place to wymagam :) a tak jak sa darmowe to ja sobie dobieram ekipe. A zajecia sa z Karate i nie chce zarabiac na treningach bo zarabiam wystarczajaco w pracy. Pozdrawiam

NO TRESPASSING! Violators will be shot. Survivors will be shot again !
Jeżdzisz Mitsubishi zajrzyj http://forum.mitsumaniaki.pl/
karate w Lightwater Surrey www.shinaidokarate.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
Olokk i Korczan
nie powiedziałam, że nie, chętnie bym poszła, ale jak mówie gdyby było to coś ciekawego i mi odpowiadającego, ale nie porzuciłabym tego co robię od 4 lat, dla darmowych treningów :). a tak poza tym u mnie darmowe są zapasy i boks, sekcje cieszą się dużym zainteresowaniem a dodatkowo są na dość wysokim poziomie. jednak to mnie nie interesuje, bardziej od sekcji sportowych lubię tradycyjne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
ja mam w swoim miescie darmowa sekcje zapasow, chodzi tylko kilka osob ale kazdy ma jakis tytul na swoim koncie. A trener jest bardzo wymagajacy wiec czasami warto sie przejsc i zobaczyc

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Słowiński dla Fight24.pl

Następny temat

Sparingpartner...

WHEY premium