SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowe testery - ACTIVITA Musli Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
dzisiaj poszedl kokos
rozpuszczalnosc bez zarzutow
dobra gesta konsystencja
smak co wazne tez calkiem niezly

dzieki za mozliwosc sprobowania

Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-12-04 18:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
aparat nawalił.. hrr

więc tak:
rozpuszczalność b.dobra
płatki to niezły pomysł.Takie urozmaicenie zamiast standardowych gainerów.
smak waniliowy lepszy od kokosowego, ale obydwa nie są zbyt intensywne.To jest plus.

Generalnie udany produkt.Będzie często w mojej szafce

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6901
rozpuszczaalnosc b dobra. kokos dobry chociaz jak dla mnie troche za slodki... wanilia b dobra, powiem szczerze ze jakos pod smak smietankowy mi podchodzila. ogolnie ciekawy produkt tylko troche malo bialka w porcji... ale za taka cene w porzadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Wlasnie wsycilem probke kokosowa.
Rozpuscilem w 200ml mleka, ale w miseczce (jak na musli przystalo ). Lekko gesta konsystencja - takie lubie. Zostal dziwny osad (troszke), ciezko powiedziec co to. Wanilie rozrobie w szejkerze to bede mial porownanie rozpuszczalnosci.
Smak bardzo dobry. Ladny zapach (z czyms mi sie kojarzy, ale nie moge sobie przypomniec z czym. Na pewno nie z batonikm Bounty. Raczej z mamusiowym ciastem z wiorkami kokosowymi ) Nie czuc chemii. Jestem wlasnie po treningu i z zimnym mlekiem fajnie orzezwia.
Jutro (albo dzis pozniej) sprawdze druga probke.

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18265
Kokos: byłby okropny, gdyby nie chrupiące musli.
Wanilia: jeszcze gorsza...

Rozpuszczalność w obu bardzo dobra. Konsystencja też mi odpowiada.
Dziękuję za możliwość przetestowania.

Żona szefa Sceny MMA i K-1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ja nie dostalem jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
do mnie właśnie dotarła przesyłka - dziękuję bardzo za próbki


wypowiem się dokładniej, jak zasmakuję

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Przyszla kolej na probke waniliowa.
Tez fajnie pachnie Pilem z 200ml zimnego mleka.
Zazwyczaj smaki inne niz czekolada mi nie podchodza. Wanilia nalezy do tych, ktore pije od niechcenia. Natomiast ten gainerek z musli smakuje calkiem przyjemnie. Nie jest jakos strasznie intensywny, co dla mnie jest plusem. Po pierwszym lyku od razu skojarzylo mi sie z lodami bakaliowymi z Zielonej Budki I smak i zapach bardzo podobne.
Rozpuszczalnosc w shakerze lepsza niz mieszanie lyzeczka w miseczce.

Na pewno zakupie smak kokosowy, zobaczymy jak bedzie sie to pilo na dluzsza mete.
Bedzie smak czekoladowy?

Dziekuje firmie ACTIVITA za udostepnienie probek do skosztowania

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
Wanilia:
Smak bardzo dobry (podobnie jak kolega wyżej - skojarzenie miałem z lodami, a może raczej z budyniem ), rozpuszczalność bardzo dobra - mieszałem w szklance łyżeczką, wszystko ładnie i dobrze się rozhulało Musli doprawia smak, dzięki czemu całość nie jest taka mdła.

Kokos:
Według mnie smak jeszcze lepszy, niż wanilia. Rozpuszczalność tak jak wyżej - bardzo dobra. Samo w sobie nie byłoby mdłe, choć i tutaj musli też urozmaica całość


Ogólnie gainerek przyzwoity. Dziękuję firmie Activita za udostępnienie próbek

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


(foto smak waniliowy)
rozpuszczalnosc bardzo dobra
smaki:
wanilie jeszcze jakos wypilem , po kokosie myslalem ze zwymiotuje
Fajny jest tylko ten dodatek musli
Dzieki za dostarczenie probek
Pzdr.



Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-12-11 17:00:58

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy tak moze byc ??

Następny temat

Kreatyna TCM

WHEY premium