SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowe próbki z okładki MD

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
mysle, ze poprostu...
jakby dodawali sample do kazdego numeru, to z poowa by poszla do smieci.. i kasa w bloto (bo moze nie kazdy ma zamiar cos probowac, testowac... wiem ze dla Was to nienormalne ale dla innych prawdziwe). A tak to kto chce to (w miare mozliwosci) sobie skoluje jakos probke.

Jednak, przydalo by sie wiecej tych punktow wymiany "opon"

Pit stop z suplami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Ktoś napisał że szkoda niszczyć gazetki za jedną próbke i nawet ma racje :) Fajnie by było jakby ten kupon był luxnym dodatkiem do gazetki :) i tak każdy numer jest w foli wiec by sie nie pogubiły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
witam- a mi udało sie za jednym razem odebrać wszystkie próbki- bez problemu- jak czegoś nie było to dali inną w zamian- sklep jest w Gliwicach i jak widać po podejściu- jest super . Moim zdaniem powinni dawać do gazet próbki

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Witam,

W czym problem dorzucać próbkę do magazynu ? Magazyn MD jest foliowany, może w środku luźno latać sobie próbka. Większość pism dla pań ma próbki kosmetyków wklejone pomiędzy strony, i często bywa, że w jednym magazynie jest więcej niż jedna jakiegoś szamponu czy kremu...
Skoro innym gazetom nie sprawia to problemu, to chyba nie powinno być i takiego w MD.

Mnie osobiście też przykro jest, że nie mogę spróbować jakiegoś białka, bo musiałbym jeźdić po każdą próbkę do Torunia z Bydgoszczy, co jest kompletnie nieopłacalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
dokładnie popieram cie w 100 % fajnie jak by to Md rozpatrzyło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34924
j.w.

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4427
j/w Próbka w gazecie jeszcze bardziej zachęci nabywców do jej zakupu bo może ktoś będzie chciał przetestować dany produkt, a później kupi full wersje A jazda do sklepu oddalonego o 100km to troszkę lipa Sam mam chyba 5 kuponów, których już pewnie nie da rady wymienić

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5183
j/w %)

never back down

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$pamPost v.I.Są pisma i parapety, MD ciśnie wszystkie "gazety"%-)

Następny temat

Wasza ulubiona kolumna w MD? :)

WHEY premium