SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowe próbki z okładki MD

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
U Słodka i w plazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
To nawet nie wiedziałem, że w Plazie też jest jakiś punkt z odżywkami.Ale dzięx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja bylem u Slodkiewicza w piatek i dostalem;] czegos tam nie mial to mi dal dwie probki jakies inne dodatkowo za to ze nie mial

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Zawodny jutro pojadę do activusa, może w końcu uda się wymienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ale w Panoramie? Jak tak to daj znac czy beda tam mieli probki czy nie, bo miesiac temu mi powiedzial ze oni nie maja i nie mieli wcale w tym miesiacu.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Byłem dzisiaj w Activusie w Tesco i nic nie dostałem, dowiedziałem się, że Activus dotaje kilkaset próbek i musi je rozdzielić na swoje sklepy, także w tydzień sie rozeszły, a jak można dostać 15 próbek to osób, które je dostaną będzie niewiele.Więc 2 miesiąc z rzędu nie wymieniłem kuponów.I dokładnie nie pamiętam, ale sprzedawca powiedział, że w przyszłym miesiącu prawdopodobnie próbek nie bedzie w ogóle.

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-10-16 16:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2013
Witam. Sa jakies punkty okolice Mysłowic, Katowic, Sosnowca, Jaworzna, Chorzowa?? Serdecznie dziekuje za odpowiedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na przedostatniej stronie w MD sa wypisane punkty.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2013
Zawodny wlasnie wiem, tylko nic z tego co wypisalem to nie ma:X a w innych punktach mozna wymieniac czy niestety nie ma takiej opcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Jeśli chodzi o kupony to tylko w tych wymienionych na przedostatniej stronie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$pamPost v.I.Są pisma i parapety, MD ciśnie wszystkie "gazety"%-)

Następny temat

Wasza ulubiona kolumna w MD? :)

WHEY premium