SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darmowe próbki z okładki MD

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
ta..

i dać potem mamie, tacie, bratu, siostrze, dziewczynie MD aby poszli jeszcze raz wziąć próbki i sobie zrobisz cykl za darmo..

myślenie nie boli

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Czytanie nie boli, tam jest napsiane, że trzeba oddać strone sprzedawcy?Ciekawe akk0, że Tobie przyszło na myśl zrobić cykl z próbek, ja nawet nie wpadłem na to, żeby kogoś poprosić o załatwienie następnych próbek.Ech ta moja uczicwość utrudnia mi życie...

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-09-02 18:37:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
nie piszę, ale trzeba się zgłosić z magazynem, i gdyby było tak jak napisałem wyżej było by to co najmniej dziwne z strony MD.

Nie bądź złośliwy, u mnie w mieście nie ma takowego punktu więc nie mogę wymieniać.

Zmieniony przez - akk0 w dniu 2010-09-02 18:42:34

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
rownie dobrze sprzedawca moze napisac flamastrem na stronie, ze juz probki zostaly odebrane

ja ide jutro odebrac, ale juz poczytalem o Branchu wiec jakos specjalnie tej jednej stronki jak cos nie bede zalowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
spoko akko, ja bym musiał jechać 90 km, żeby odebrać próbki, bo Poznania nie ma na liście
_zwierzu_ to jest dobry pomysł z flamasterm, bo jak ktoś chce odebrać próbki, to pozbyłby się str. na której jest artykuł, którego nie przeczytał(gdyby musiał wyrwać kartkę), chyba, że jest tak dobry, że obrabia MD w pół dnia

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-09-02 18:53:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
dzial Brancha mozna przeczytac w pare minut, przeciez to tylko jedna kartka, calej gazety nie beda rwać

choc zrozumiale jest, ze ktos moze nie chciec niszczyc gazetki

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-09-02 18:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Np. ja , dlatego wolałbym mieć pogryzdaną stronę


Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2010-09-02 18:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
DOstałem informacje na meila od pana Zarebskiego ze trzeba iśc z reklamą do pkt CSO i dostaniemy próbki,

i raczej kartke zabierają no bo takto by można było w nieskonczoność.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
No ja jutro wysyłam mamę do Paco i próbki ze 183str będą moje!
Powiedziałem jej już z tym markerem, ciekawe co powiedzą w sklepie?!

Poprzednio jak mama była w paco sprawdzić dla mnie czy próbki się da odebrać to jej powiedzieli, że nie mają nic wspólnego z tą gazetką :d Ciekawe co teraz powie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
nie mam jeszcze wrzesniowego md - jakie probkidostane za te do dostanai w cso, a jakie w normal punktach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$pamPost v.I.Są pisma i parapety, MD ciśnie wszystkie "gazety"%-)

Następny temat

Wasza ulubiona kolumna w MD? :)

WHEY premium