SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalip Singh 221cm, 184kg - Indyjskie monstrum

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
co za bestie. I tak Kovacs sie najlepiej prezentuje

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Kazzziu :) ja CIe ino sprawdzam :) zamilowanie do takich pyytań zostało mi po praktykach w gimnazjum i liceum jakie miałem lata temu :)

a co do guzów przysadki to ostatnio oglądałem jak jednemu Panu wyciągali takie coś nosem :)

P.

kult - Ty sie nie dziw tak koleś bo wszystko w ameryce tak wlasnie wygląda, że tworzy sięsztucznie popyt na jakieś rzeczy wciskajać wszem i wobec, że sąsuper i ekstra ikazdy musi je mieć :) przecie połowa gwiazd szołbiznesu bedąca przeciez dziecmi slubnymi lub nie wielu wczesniejszych gwiazd szołbiznesu to zupełne beztalencia a mistrzowie od marketingu sprzedaja ich wizerunki za grube miliony :)

wiecie ile nieslubnych dzieci ma Jack Nicholson? i którzy aktorzy nowego pokolenia powstali z jegi spermy? :) ... wiecie ile operacji plastycznych przeszla Nicole Kidman albo pani Lara Croft .. wiecie co łączy pana Sheena z rodziną Douglasów? i ilu nieślubnych dzieci doczekal się Kirk? wiecie ze dawny gwiazdor filmowy wystepujacy w filmie o koniu któremu sie chcialo gadać i w licznych westernach to najprawdopodobniej tatko Pierce'a Brosnana? Wiecie, ze najprawdopodobniej Britney i panna od sieci hoteli to siotry przyrodnie i maja teg osamego tatusia? ludzie - przestancie wierzyc w cuda, zacznijcie uzywać ""muzgów"" a sie okazę, ze wszyscy żyjemy w matriksie :) to tak iapel do ewentualnych amerykanów i amerykanofili, którzy jeszcze potrafia myslec logicznie :)

Zmieniony przez - Cretino w dniu 2007-01-16 22:55:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale polska to taki zupełnie inny matrix<LOL> , nie dziwie sie wiem ze usa to kraj d****i przeciez...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4582
koles z indii dlugo nie pozyje.widac,ze ma akromegalie m.im po rysach twarzy tak jak i po tym azjacie z blond wlosami na jednym ze zdjec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Tez blondyn ma też chyba lekkiego zeza...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Właśnie się chciałem spytać ile tacy ludzie średnio dożywają!!

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wszystkie "olbrzymy" najczęściej mają problemy z dojściem do piećdziesiatki. Często nawet w wieku trzydziestu paru lat serce odmawia współpracy...
Choć nigdy nie wiadomo. Richard Kiel ma już prawie siedemdziesiąt lat, i jakoś się trzyma.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2007-01-17 00:18:49

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do publicznosci ... nie sadze aby byla podstawiana ... ci ludzie chca show i go dosataja . chca sporty to pujda football amerykanski obejrzec . to tak jakby na majewskiego narzekac bo udaja tam leppera i innych a wcale nimi nie sa . inny kraj inna rozrywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299


Richard Kiel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Ale klocek o ku...a . IMO jak bylo to zdjecie a'la kulturystyczne to wygladal calkiem niezle a juz tez z wrestlingu to jak gigantyczny worek ziemniakow. no i ta szczeka wyglada jakby mial w sobie tyle tescia co polowa kulturystow Mr.O razem wzietych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to dopiero poświecenie!!!

Następny temat

Trenuje hokej jaki wybrac trening na silce ??

WHEY premium