SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalip Singh 221cm, 184kg - Indyjskie monstrum

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten z indi we wretlingu to pomylka . i jeszcze zle wtrezyserowana walka z undertakerem . to juz wogole zenada byla . a paul ( aka big show ) ma chyba 223 a nie 213 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
tak sie zastanawiam

bo oglądałem sobie jakies tam walki min tego z indi
i dręczy mnie mysl:

skoro jest to tak żenujące, skoro widać że to poprostu bajka, wszystko ustawione, wręcz śmieszne, to czemu kurva tylu amerykanów to ogląda?

Czy oni są aż tak głupi?
Przeciez sa walki w klatkach, UFC, K1 i inne (box itp itp), a trylu ludzi to g**** właśnie ogląda.

Czy to kwestia zobaczenia tych mutantów po 2,5 m?
Nie lepiej byłoby dać ich do K1 czy innej formuły, gdzie mogliby walczyć naprawde?

Pisze to bo po obejżeniu walki Dalipha z jakimś smykiem w zielonych gaciach ogarnął mnie niesmak, spowodowanych tym całym teatrzykiem oglądanych przez tysiące ludzi.

dziekuje wyżuciłem to z siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Czy oni są aż tak głupi ?
odpowiedz brzmi : tak

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Powiem tak; kolorowe dzieci przyciąga

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2177
Te całe show to tylko jakieś nastolatki oglądają przecież to jest śmiechu warte. A tak wogule amerykanie to po***ańcy i tyle w tym temacie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja wam powiem tyle . amerykanie potrafia sie bawic przy czyms bez realnej przemocy . polak tego nie zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
Ja tam do wrestlingu nic nie mam, wrestlerzy i tak muszą się naprodukować rzeby zrobic dobre show, nie każdy musi to rozumieć.

Zmieniony przez - Qpczas w dniu 2007-01-16 14:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
może mi ktoś przypomni co sie dzieje jek ma sie nadmierną produkcję prolaktyny bom zapomniał <wstyd> :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Cretino żartujesz czy mówisz na serio?

W tym przypadku guz przysadki mózgowej podwyższa produkcje prolaktyny która działa bezpośrednio na gonady zmniejszając produkcje testosteronu czyniąc osobnika bezpłodnym.

Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-01-16 15:19:30

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"a ja wam powiem tyle . amerykanie potrafia sie bawic przy czyms bez realnej przemocy . polak tego nie zrozumie " tak w szczegolnosci w iraku, ja jako polak tez nie potrafie tego zrozumiec dlaczego nasi tam gina...i tak lizemy dupe idiotom?? Ta publika jest podstawiana, a kase trzepia na tv bo dzieci to ogoladaja....jak na to patrze to jest zenada az glupio i przykro mi sie robi taki niesmak...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to dopiero poświecenie!!!

Następny temat

Trenuje hokej jaki wybrac trening na silce ??

WHEY premium