SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - szczepanNR - dziennik motywacyjny :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
Jak już dotnę, zacznę dorzucać węgli i tłuszczy, chce powoli progres robić w miarę sucho

Co do exe mój pierwszy kontakt dlatego tak skromnie, ale nie chce też ostro z estro zjechać, dam póki może te 12,5mg e2d, później 6,25mg e3d/e4d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
powiadomsy jedziesz z tematem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak ci sie biega na testosteronie? U mnie leci 200mg prolo od 6 tygodni i rozrywa piszczele po 1km,na offie biegalem po 15km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Przeciez napisał w pierwszym poście jak sobie radzi z puchnięciem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
Hunter dopiero zaczął się problem od niedawna. Jestem w trakcie walki z tym, od wczoraj wrzuciłem exe na zbicie estro, jutro kolejna dawka, i tak e2d kilka razy az bedzie lepiej, pozniej e3/e4d. Dziś przy biegu na czczo znowu był problem, ale wiadomo potrzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Przeciez napisał w pierwszym poście jak sobie radzi z puchnięciem..

Pytanie było jak mu sie biega na testosteronie a nie jak sobie z tym poradzic bo o tym dokonale wiem,koksuje od 6 lat.

Szczepan na czczo czy nie to nie ma różnicy.Ja mimo malej dawki testo mam z tym problem myslalem ze obejdzie sie bez zbijania estro no trudno,również zarzucam exe.Bede tu zagladał bo od pewnego czasu mam podobne cele treningowe,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
Ogólnie na testo jest lepiej, wzrosła wydolność i wytrzymałość, tylko problemem są od niedawna te łydki.
Również pozdrawiam, będe dawał znać co i jak na bieżąco.

Jeżeli chodzi o trenningi dzisiaj wypadło tak;

Rano na czczo pół godziny biegu ok 5-6km

Następnie po dwóch posiłkach siłownia, właściwie ogólnorozwój, wbiłem na miejską siłkę (jeszcze się na wywiad do lokalnej TV załapałem ale padaka heheh)

Z ćwiczeń poleciała klatka płasko progresja aż do ostatniej serii ok 110kg , pompki różne rozstawy rąk, maszyna na barki tutaj niewielkie ciężary (jak wyciskanie hantlami), maszyna na najszerszy grzbietu z oparciem na klatke do 100kg (brakło sztabek niestety), wiosło od 60 do 90kg, brzuch na ławce skośnej z 20tką w łapach, pompki francuskie z obciążeniem na nogach pierwsza seria normalnie anstepne z obciazeniem 40kg po max ilość, na bicka młotki ok 25kg-30kg(nie podpisane), przedramię sztangą z tyłu, (wszystkiego ok 4-5serii) na koniec wioślarz ok 10-15min

Niedawno wróciłem z basenu ok 45min ale tu już bardziej rekreacja niż trenning.


Dzisiejsza micha;





Zmieniony przez - szczepanNR w dniu 2014-05-02 20:28:50

Zmieniony przez - szczepanNR w dniu 2014-05-02 20:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
Siema lestat :)

Panowie muszę was przetrzymać troszkę
10tego będę miał aparat, to cykne fotki bo z tego telefonu 2.0 mpx, straszny syf wychodzi wogóle sylwetki nie widać dobrze

Poproszę któregoś z modów to wrzuci do pierwszego posta o ile się da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja również popodglądam

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest lepsze?

Następny temat

Deka Rolon + Cypio Dose Generics w jednej pompce.

WHEY premium