09-10/05/2015
DNT
MIska + warzywa: szpinak, salata rzymska, pomidor, papryka,
Plyny: woda, kawa, imbir z cytryna
Suple: tran z watroby dorsza (plyn), olej z wiesiolka (kapsulki), ziola1 X 3, ziola2 na noc, magnez+wapn+D3,
Trening; -
W weekendy miska mi sie zawsze rozjezdza, jest czysto, ale makro sa w caly swiat, z czego sniadanie jest zawsze najwieksze (za duzo czasu na nie mam). Odnosnie lokciowej wysypki, podejrzewam pomidora papryke lub salate (albo chemie na nich). Pomierzylam sie dzis, minimalne spadki w gornej czesci ciala, w dolnej wzrosty. Znowy bede "dupiasta, tudziez udziasta" tabelke wrzuce wieczorem
Update Dziekuje bardzo ladies za wszystkie porady, po prawie półtora roku przyszła @.
dietka i suple działają, jedziem z koksem
Zmieniony przez - merigold44 w dniu 10/05/2015 12:18:38
DNT
MIska + warzywa: szpinak, salata rzymska, pomidor, papryka,
Plyny: woda, kawa, imbir z cytryna
Suple: tran z watroby dorsza (plyn), olej z wiesiolka (kapsulki), ziola1 X 3, ziola2 na noc, magnez+wapn+D3,
Trening; -
W weekendy miska mi sie zawsze rozjezdza, jest czysto, ale makro sa w caly swiat, z czego sniadanie jest zawsze najwieksze (za duzo czasu na nie mam). Odnosnie lokciowej wysypki, podejrzewam pomidora papryke lub salate (albo chemie na nich). Pomierzylam sie dzis, minimalne spadki w gornej czesci ciala, w dolnej wzrosty. Znowy bede "dupiasta, tudziez udziasta" tabelke wrzuce wieczorem
Update Dziekuje bardzo ladies za wszystkie porady, po prawie półtora roku przyszła @.
dietka i suple działają, jedziem z koksem
Zmieniony przez - merigold44 w dniu 10/05/2015 12:18:38
Gratuluję @ 