SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO ELLISA !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mam jedno pytanko do pana ellisa...zaczne może tak...jestem pod wrażeniem pańskiej wiedzy, pana systematyczności pomagania innym , sposobem pokazywania wielu diet i robienie z nich czegoś przyjemnego i prostego co zapewne bardzo pozytywnie wpływa na osoby czytające i je stosujące...

jestem jeszcze bardzo młody i ciekawość mnie rozpiera więc prosto z mostu

JAKĄ PAN DIETE STOSUJE I CZY JAKĄŚ STOSOWAŁ CZY POPROSTU ZDROWO SIĘ ELLIS ODŻYWIA NEZ WYLICZANIA KCAL ITP ??? (odważyłem się napisać tego posta mam nadzieje nikogo nie urażając)

ALBO CZY PAN UZNAJE ZA LEPSZE WĘGLOWODANOWE CZY TŁUSZCZOWE...(tylko niech ellis nie pisze że dla każdego lepsze co innego bo mi chodzi o pana:) )


a dlaczego o to pytam ??? SZCZERZE TO Z CZYSTEJ CIEKAWOŚCI

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-10-21 15:33:41

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
fascynacja dietami niskowęglowodanowymi powoli mija...

a moja dieta redukcyjna będzie podobna do Twojej z dodatkowymi elementami dbajacymi o właściwy poziom leptyny z książki Lyla: Guide to Flexible Dieting
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
z tą fascynacją niskimi węglami to u mnie podobnie....też się przejadłem tymi dietami.....

czyli mówi pan że średnia porcja tłuszczy i węgli i duża porcja białka...tak polecam coś takiego ładnie fat idzie...zresztą pan to wie lepiej niż ja


dziękuje za odpowiedz



"... z dodatkowymi elementami dbajacymi o właściwy poziom leptyny"

może pan to rozweinąć ??? chodzi mi o tej leptynie co ona powoduje itp

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-10-21 15:49:07

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Miałem o tym napisać, ale nie chcę powtarzać tego co już było:
https://www.sfd.pl/temat122369

w moim przypadku jest trochę inaczej większość osób na forum zdobywa wiedzę by naprawić siebie, ja raczej wolę naprawiać innych w tej chwili wróciłem do treningów po dłuższej przerwie, mój bf teraz podczas diety na masę zbliża się do 15%, więc niedługo planuje redukcję, ale nie mam zamiaru schodzić poniżej 10% i do tego celu dieta taka jak Twoja z delikatnymi dodatkami - pewnie wiesz już o czym myślę, będzie najbardziej odpowiednia poza tym mam zamiar utrzymać ten skromny wynik w dłuższym czasie i takie rozwiązanie mi na to pozwoli.

mój priorytet jeśli chodzi o odżywianie to skończone studia i praca w tym kierunku, 10% bf w pełni mnie satysfakcjonuje, okres niezdrowych eksperymentów mam za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
to do Pana przez Pan nalezy mowic? o jej...to ja przepraszam:):)
pozdrawiam serdecznie:)

:)

P>

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
z Rothenem już rozmawiałem na ten temat, ale strasznie się uparł i tłumaczy to tym, że jestem od niego starszy

Zmieniony przez - ellis w dniu 2005-10-21 18:38:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Rothen też jestem starszy wiec do mnie też Pan poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ja tez jestem starszy tez chcem na "Pan"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
co to za spam :P

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
coś napisać i już to wykorzystają

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ekhem coś napisać i PAŃSTWO już to wykorzystają.

tak lepiej










Patka jaki spam ?

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-10-22 09:43:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do najlepszych

Następny temat

papierosy

WHEY premium