SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO ELLISA !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dziele sie wiedzą i mówie że dieta nie koniecznie jest dobra szczegółnie odchudzająca czyli z bilansem in MINUS

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Rothen uważasz żę rotacyjny po prostym z kontrą prawym krzyżowym byłby lepszy od lewego sierpa na wątrobe ??






Pacia duś mnie bije mnie


ps zadam pyutanie które słyszałaś zapewne już 5000000000 raz to Twój brzuśko w avku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
a mnie nie mecza:) uwielbiam diety:) szczegolnie dzis...czyli ladowanie ehhehe chociaz z drugij strony to lubie czuc ta pustke w zoladku...i nie mowie tu o glodzie.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
taaa jak to jest jej brzucho to ja jestem STANISŁAW AUGUST PONIATOWSKI

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
powiedziałem brzuśko a to róznica

no co z tym rotacyjnym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiesz te diety keto nie są dobre uwierz mi....psują psyhike ja bym tutaj dużo powiedzieć ale wiem że to nie ma sensu bo samemu trzeba się przekonać...są osoby na tym forum którym to mówiłem i się nabijali a niestety teraz się smai przekonali....................

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
Rothen no to przykro mi ale nim jestes...a moze powinnam sie cieszyc:)
jak odpowiadam na pytanie odnosnie tego avatarka to od razu dodaje ze jest to brzuch napiety cialo troche skrecone - wiec dobrze ustawione...nie chodze z tak ustaiownym brzuchem po ulicy :) po drugie zdjecie robione po okolo 14 dniach (a mozE 10 nie pamietam) niskich wegli i niskich kalorii.

niwix uwazaj jakie zyczenia wypowiadasz:P

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
odpowiedź na temat życzeń mnie zaintrygowała kajdanki pluszowe też lubie



a Brzusio fany fany


Rothen co z tym rotacyjnym ?? pochwal sie wiedzą!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
kocham niskie wegle. Najlepiej sie na nich czuje taka lekka .... nie wystepuje u mnie ani glod ani jakies doly...mam duzo sily i wogole. Jasne ze mam czasem ochote na normalne zarcie...i od tego sa przerwy od diety ktore sa bardzo potrzebne wlasnie miedzy innymi aby psycha odpoczela :)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
niwix dziekuje:) mnie tez sie podoba:) teraz trzeba dojsc do tego zeby byl taki 24h na dobe:)ehh jakbys byl starszy to moze i kajdanki by byly:P:P

soap won't wash away your shame.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do najlepszych

Następny temat

papierosy

WHEY premium