SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO ELLISA !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wszystko mi się pomieszało....rozumiem że dążysz do takiego brzuśka...

no rozumiem ale uważasz że w przypadku rodziny to będą mieli ciebie za normalną ze normalnego obiadu nie możesz z nimi zjeść :P ani do żadnej restauracji wyjść...bo przecież ty jesz kalafiorek z twarożkiem i odrobiną oliwki....tak nie można całe życie żyć

a dobre samopoczucie spowodowane jest niskim poziomem glikogenu w mięśniach....a to że jesteś silna to tylko tak ci się wydaje...niestety taka prawda

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja w porównaniu do Rothena umiem czytaćba nawet liczyć

więc dajmy na to że Ty dasz mi 23 i ja Ci dam 23 i wsyztsko jest ok neiprawdaz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dzięki NIVIX

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Rothen Pacia ma taki brzuszek , to jej brzuszek , i zawdziecza go CKD i innym Low Carbom a dieta i sport s a spoosbem życia








ryżyk sie gotuje cycek podsmaża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmm jak napisałem że gratuluje brzuśka to napisaliście ze wogóle nie czytam


ej może rzeczywiście podwiesimy posta bo mało owych postów z tyloma odpowiedziami

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
niwix no wlasnie pisze ze mnie Rothen nie czyta:) dodaje ze nie jest taki ladny codziennie tylko od swieta:)
rothen po pierwsze nie jem kalagiora z twarozkiem tylko cycki kurze i jajka:) sluchaj...jezeli moj maz dziwilby sie ze jem jak jem to nie byl by moim mezem heheh po drugie na kolacje do restauracji chodzilibysmy w weekend - mam wtedy ladowanie wiec ryz z kurczakiem jak ta lala:) spoko spoko wszystko jest to zrobienia:)


niwix poczekaj opczekaj....kurcze co to za matematyka;)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
patka skoro tak twierdzisz to oki...ale dlaczego wtedy jeszcze męża nie masz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
dlaczego meza nie mam nie wiem:) narazie mi niepotrzebny:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
aaa no chyba ze tak :)


tak sobie pomyślalem że może to co napisałem o tym mężu mogło ciebie urazić...przepraszam jak tak się stało ale wiesz nie dla każdego tacy ludzie jak my są normalni...na mnie też dziwnie patrzą jak jem grahamke z jogurtem naturalnym a nie zwykłą bułe z owocowym itp

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
e tam u mnie sie juz dawno przyzwyczaili ze jem w pracy z pojemnika. Normalka.

meza nie mam ale szukam kandydata:P

soap won't wash away your shame.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do najlepszych

Następny temat

papierosy

WHEY premium