SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO BIGGERA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a dlaczego jesteście przeciwnikami dodania szybko wchłanialnego białka razem z carbo od razu po treningu??

Carbo = wyrzut insuliny
Carbo + białko - wyrzut insuliny oraz zwiekszone HGH i testosteron.

Ja od dawna wale cukry i białko (Serwatke) po treningu i jest ok!

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
To tylko czastka jest tego pełno (nawet jak kupowałem jeszcze gazetki mucle flexy itp to tam tez polecano mieszanke białko+wegle)

"To say what is exactly the very best pre, during, and post nutritional supplement still needs more research.  In fact, we will probably never know what is the best.  What we do know now is that we can economically use food substances already available to produce a highly anabolic environment and this involves fast acting carbohydrates and proteins.  
One of the first influential studies to research a carbohydrate-protein complex focused upon prolonged exhaustive exercise [25].  What was a surprise to the researchers was that their carbohydrate-protein supplement group had a higher level of muscle glycogen resynthesis than did an equal caloric carbohydrate only group, when fed immediately following exercise.  It seems that the combination of protein and carbohydrates whoops ass when it comes to raising insulin levels post exercise.  This insulin spike resulted in a 38% faster glycogen storage rate than the carbohydrate only group.  
Protein alone you ask?  You would not want to rob yourself of potential growth by missing out on the positive effects of insulin.  The benefits of insulin to the exerciser can be categorized into fast and slow reactions.  The fast reactions are possibly the most beneficial to muscle recovery.  Insulin is responsible for increasing glycogenesis, protein synthesis, and inhibiting other catabolic actions, such as those of cortisol [9].  Another beneficial action occurs somewhat slower and involves the influx of amino acids into the muscle cells and the promotion of growth over an even longer period of up to 24-hours.  
Another major research project took place a couple of years later and focused upon similar scenarios with weightlifters [5].  As you might expect, the carbohydrate-protein complex survived the battle-royal and was declared the official champion.  This study took the research a bit further and tested for the changes in the major anabolic hormones; insulin, growth hormone, IGF-1, testosterone, and luteinizing hormone.  Again, it is important to note the superb properties of insulin to not only shuttle glucose into the cells and improve glycogen synthesis, but to also have similar actions with protein and, as this study revealed, to increase the release of growth-hormone.  This release of growth hormone may or may not significantly affect muscle growth, but it surely will not hurt.   "

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Clarity widzisz nie jesteś sam.

Lucek co bierzesz jeszcze do Swole ?

Ja też się zastanawiałem nad tym łączenie tych 3 kreatyn.
Co innego przeczytałem na stronach zachodnich na ten temat a co innego tutaj.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 648 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9855
Kain tu jeszcze jest kreatyna, a jej chyba z bialkiem nie spozywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
KAIN:
wuasnie tez czytalem ze concentrat bialka i cukroow daje wyrzut insulinki a dodatkowo podkreca anabolizm przez wydzielanie subst. tych co wymieniles...

jednak na forum niewielu sie z tym zgodzilo

poczkajmy na specoow...ehe


_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/

" Latwo Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc "

P02dr @ vv 1 4 m

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
mozna tak

BCAA +kreatyna+ryboza i np z 10 gram glukozy od razy po ostatnim powtórzeniu. A 30 minut po tym dawka carbo+serwatka. Tak polcea duzo specjalistów od supli i dietetyki na zachodzie.

a po tym 45 minu-1h posiłek bogaty w białko i wegle.

Ja nie jestem specem bo mało przyjmuje supli ale tak robi dużo ludzi opierajac sie na badaniach

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-11 20:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pac - man nie Pag man - dodałem do tego fiszozę i jeszcze ALA i po prawie 4 tygodniach brania stwierdzam, że oczywiście nie ma porównania do mono, ale creavate brane z samą rybozą było znacznie lepsze.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Dzięki za odp. Jeszcze jedno mam pytanie.
W jakich porach dnia brałeś cytrynke i jakie dawki ?

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
standartowo - rano i po treningiu tak żeby wyszło po 2 razy po 5g kreatyny

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Dzięki. Soga dostałeś

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

**ZDJĘCIA NOWYCH PRODUKTÓW**

Następny temat

wypowiedzcie sie.......

WHEY premium