SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING TYLKO DLA ABONENTOW?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20818

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 811 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13981
moze pozniej ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
to mile ze tak dbacie o kieszen mateo poza tym odnoszac sie do postu rozpoczynajacego temat - "niepowazni" tez moga wyslac sms i spytac sie 100 raz o metke, omke itd. a jesli sie nie spytaja bo nie wysla sms to wszamia na pale wsluchani w rady dila albo kolesia ktory gdzies cos slyszal itd. wiec ten argument to bzdura(e-lite ze tak spytam mateo cos ci odpala z smsow??czy taki dzialacz jestes na zasadzie wolontariatu??to 1 zrozumiem a to drugie mnie smieszy). najrozsadniejsze wydaje sie blokowanie na jakiejs zasadzie (m.inn. abonament ale i jakies inne formy weryfikacji klienta) wyslania postow. ale nie dorabiajcie ideologii ze to dla dobra itd. napisz - chcemy zarobic kase i bedzie oki. i do zaakceptowania. nikt dzis nie dziala za darmoche. nawet jesli kasa miala by isc dla modow na d***** i wode to spoko - odwalaja robote to moga cos na tym skorzystac.takie czasy. ale skonczcie z takimi sciemami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak kogos stac na cykle to 5zl wiecej roznicy nie robi nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
parafrazujac - to tak jakby koncern naftowy oglosil ankiete "czy jestes za podwyzka etyliny 95 do kwoty 5 zł za litr" arumentujac ze jak paliwo bedzie po 5 zeta to mlodzi kierowcy ktorzy statystycznie powoduja najwiecej wypadkow nie beda jezdzic wiec drogi beda bezpieczniejsze i luzniejsze. i glosujacy na "Tak" w dzikim pedzie przyjeli ta argumentacje.

o co wy sie bijecie (to do glosujacych na tak) o to zebyscie mieli "paliwo" po 5 zł?? postow o metce i omce po prostu nie otwierajcie. nie wasz cyrk nie wasze malpy. wam i tak nic z tego nie skapnie.

jesli by to bylo powiedziane szczerze, a nie sciemniajac z pelna obluda (tak charakterystyczna dla e-lie ups e-lite), to bylo by do zaakceptowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
JESTEM OBLUDNY AUAAAAAAAAAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
"e-lie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
czytaj ze zrozumieniem. umiesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
shihan czesto do dopingu zagladasz?
Uwierz mi na slowo dziennie usuwanych jest kilkanascie postow w dopingu tudziez wypowiedzi(zaraz powiesz po to mamy modow, ok ale nie tylko na tym nasza praca powinna sie skupiac chcemy tez uczestniczyc w dyskusjach na poziomie ktory to z dnia na dzien jest coraz nizszy)

Osobiscie nie chodzi mi o kase dla Mateo(ja cudzych pieniedzy nie licze)lecz mam na uwadze fakt, iz gdy abonent bedzie chcial pisac bzdury(zadawac glupie pytania) musi liczyc sie z mozliwoscia otrzymania BANa i aby ponownie sie wypowiadac w dopingu bedzie musial wykupic kolejny abonament a tym samym zastanowi sie czy jest to dla niego oplacalne.
Teraz mamy tak ze zbanowany zaklada sobie kolejne konto i dalej sobie robi z nas jaja nie ponoszac zadnych konsekwencji.



Pozdrawiam

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Tak jak Aleks

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
Aleks zdaje sobie sprawe (a moze inaczej - moge sobie co najwyzej zdawac sprawe jaki macie kociol z glupimi postami). ale ten pomysl z "zapora finansowa" rozwiaze go?? nie wiem.... 5 zł nie majatek. a moim zdaniem blokada pisania postow przez osoby nie posiadajace abona byla by lepsza.(sila rzeczy "musi" czytac, stosowac wyszukiwarke). albo jakies zabezpieczenia dodatkowo np poprzez liczbe przeczytanych artyk, dluzszy proces rejestracji wykorzystujacy np dane osobowe pelnoletnich uzytkownikow - no wiem z tym jest problem bo ustawa, administrowanie danymi itd. ale wtedy zablokowalo by sie 16 letnich "sportowcow".
argumentacja e-lie - no comments. a postawa uzytkowikow glosujacych na tak - a w czym abonentowi xxxx przeszkadza 120 post "jak jesc mete"?? a walcza o ograniczony dostep do dopingu jak dziewica o cnote
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie-ginekomastia.

Następny temat

nastepny cykl kiedy i jaki ??

WHEY premium