SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING TYLKO DLA ABONENTOW?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20817

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jaro mówimy o tym samym to jest za duży rygor może nie trzeba tyle kombinować i dorabiać "innych" tylko po prostu wyznaczyć ze 2 dodatkowe, sumienne osoby które mogłyby by pełnić funkcje moda no i do tego mają czas bo tych co nie mają jest zbyt wielu

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
tylko infamous? ale ja tylo w tym dziale siedze,nie wystarczy ze trzeba byc zarejestrowanym?mozna karac inaczej mlodych niepokornych sa sposoby.....

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-09-24 00:24:13

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
jarus moze cos zaproponujesz jak rozwiazac problem
ja widze 3 rozwiazania albo abon dla wszystkich albo 2 dzial tylko dla abonentow
ew liczba postów przeczytanych

widze ze temat bardzo zainteresowal modow


Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-09-24 00:31:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
trzecia opcja najlepsza,wtedy tez kazdy bedzie bardziej powazny aby niezostac zabanowanym,bo bedzie musial siedziec dluuugo aby nabic sobie przeczytane rozmowy,naprawde myslicie ze gnojki pozaluja te pare zeta aby wykupic abona?watpie,drugi plus to taki ze jak juz faktycznie przeczyta 300 postow to cos zrozumie i moze niebedzie pisal glupot jak juz sie dostanie do dopingu.

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
ew liczba postów przeczytanych

to najlepiej mi odpowiada chociaż jest troche skomplikowane bo jak te posty mają być liczone ze wszystkich działów to bez sensu druga sprawa jeżeli mają być liczone z dopingu to jak skoro nowi nie mają dostępu do dopingu chyba że mają dostęp ale tylko do czytania...żeby udzielac sie muszą przeczytac np 1000 lpa

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
dokladnie jak cortez mowi w mojej odpowiedzi mialo byc 3000 postow a nie 300

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
3000 to w chu*j i moze troche zniechęcić ale 1000 spokojnie wystarczy żeby poczytać o mecie lub omie

Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-09-24 00:38:45

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Ja jestem przeciwko "abonamentowemu" dostepowi do Dopingu z czysto egoistycznych pobudek. Taka zmiana zamknelaby mi dostep do tego dzialu, co niezbyt mi sie podoba:( Abona nie wykupie i oczywiscie nie chodzi tutaj o kase, bo to grosze, lecz o zasady, ktore w moim wypadku sa protestem przeciwko niektorym poczynaniom adminow i modow. Zainteresowani wiedza, o kogo chodzi:)

Inna sprawa, ze platny dzial to niezbyt dobry pomysl na forum. Podejrzewam tez, ze moglby to byc poligon doswiadczalny, swego rodzaju eksperyment dotyczacy oplat za forum, ktory predzej czy pozniej zakonczylby sie calkowita platnoscia za dostep do SFD.
Kolejna rzecz - nie kazdy jest stalym bywalcem Dopinu, niektorzy potrzebuja tylko jednorazowej porady (teoretycznie) i za to maja od razu placic bawiac sie w jakies abonamenty?? Bez sensu.
Jeszcze kilka powodow moge wymyslic, ale mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia, wiec na razie sobie daruje i bede obserwowal temat:)
Problem mozna rozwiazac w inny sposob.

PS Swoja droga, niektore z d****nych tematow zakladanych przez ginomena maja swoj urok, chyba temu nikt nie zaprzeczy, no nie?? Hehehe, wszyscy to wiemy:) To poniekad integralna i calkiem zabawna czesc Dopingu:P:P:P

Pozdro:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
jest jeszcze czwarta opcja tylko sie niesmiejcieopcja "members only" ci co sa zostaja w dopingu,ale zeby ktos z zewnatrz wszedl musi go ktos poprzec z czlonkow dopingu,czyli zlozyc jego kandydature u jakiegos moda powolanego spacjalnie do tego,to dziala w przypadku klubow motocyklowych na calym swiecie i sie sprawdza.zgadzam sie z qurakiem ma chlop wiele racji.

Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-09-24 00:45:02

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jaro co Ty sie w grono bawisz

ludzie przychodzą tu z różnych "stron" i nie znają reguł nie wiedza o co chodzi i wogóle u mnei tylko liczba art sie sprawdza

Zmieniony przez - -cortez- w dniu 2007-09-24 00:46:47

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie-ginekomastia.

Następny temat

nastepny cykl kiedy i jaki ??

WHEY premium