SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważne pytanie-ginekomastia.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
Panowie mam problem i potrzebóje pomocy.Ćwiczę od wielu lat i po n-tym cyklu (test,nandr.,meta) zastosowałem odblok (HCG.Prov.Nolv.), i wszystko było ok., aż do ostatniego tygodnia. A mianowicie: ostatni zastrzyk test.- 27 luty, potem odblok, Nolva od 28 luty do 27 marzec (20mg dziennie przez 28 dni). Cały kwiecień było ok!, ale od maja zauważyłem wszelkie objawy ginekomastii, zarówno te wewnętrzne, jak i te zewnętrzne. I tu jest moje pytanie, dlaczego tak się stało?, i co teraz?
Proszę o odpowiedź doświadczonych forumowiczów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Siema mam ptanie nigdy nie bralem sterydow a jednak mam ostra ginekomastie i hcial bym sie tego pozbyc cwicze juz kolo roku i nie widze zadnych zmian w wygladzie mojej kladki piersowej a reszta ciala zaczyna wygladac hoc jestem przy sobie jesli ktos moze mi pomuc w kfesti zabiegu jak go zalatwic bo slyszalem ze sa dofnasowane a jak nie to ile taki zabieg kosztuje czekam na odpwiedzi dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wyglada na to ze poziom estrogenow pozostal za wysoki momo odbloku z nolvy, no chyba ze sek tkwi w progesteronach...

tez tak mialem, skonczylo sie zabiegiem, ale teraz wim ze powinienem byl ciagnac nolwe az gino calkiem zniknie i Tobie radze to samo.
10 mg ed powinno szybko dac rade...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Sorry, ze sie wtrace, ale mnie to ciekawi. Jaki macie typ sylwetki?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205651
"... ostatni zastrzyk test.- 27 luty, potem odblok, Nolva od 28 luty do 27 marzec (20mg dziennie przez 28 dni)..."

Jaki miales testosteron?
Gdyz odblok rozpoczales jakbys wbijal suspension.
Jesli miales enana to sam juz chyba widzisz ze odblok zostal przeprowadzony za wczesnie a tym samym nie skutecznie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Miałem to samo...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Art urodzilem sie jako ekto, bez watpienia,ale teraz trudno powiedziec, jest troche tkanki tluszczowej....nie wiem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
To był sustanon250, ale niedużo, bo 1ml/tydzień - przez 6 tygodni.
Myślicie, że Nolva, teraz zarzucona przeciwdziała temu zjawisku?
Operacja to odpada, na to się niepiszę. Z rok temu zdażyło mi się również robić cykl z tym test. i niemiałem w tedy nolvadexu. Ginko wyszło, ale po kilku miesiącach samo zeszło, teraz zapewne będzie tak samo, ale wtedy była zima, a teraz będzie lato- sami wiecie o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nolva da rade
nie pekaj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 216
A będąc dalej w temacie Tamoxifenu, to jeżeli wtedy popełniłem błąd, tzn. wziąłem go zawcześnie, to kiedy to należało zrobić???
Biorąc pod uwage np. cykl: Sus250(1500mg),Nandrol(1800mg),Meta, lub cykl: Deka(1800mg),Wins(1000mg)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
ciekawości cd.
czy przypadkiem u kolegi nie wystąpiła kumulacja estrogenowa ? tzn tak że naprawdę dopiero nolvą spowodowałeś wystrzał gino ?

Don czy miałeś jakiekolwiek objawy gino na cyklu czy tak 'na zapas' wziąłeś ?

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
zawsze patrz na najdluzszy estr, w tym wypadku oma i deca podobnie siedza w dupsku- odblok 2-3 tygodnie po last shocie.
w trakcie tych 2-3tygodni mozesz ofkorz sobie novle zarzucic, clenik, kretke etc. z clomidziem bym czekal jednak.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie kupic prohormony

Następny temat

DOPING TYLKO DLA ABONENTOW?

WHEY premium