SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz koksować? Czytaj-dla początkujących inie tylko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam za bardzo co robić w domu więc wpadłem na pomysł rozpisania paru cykli dla początkujących sterydziarzy i podania w przybliżeniu co i jak jeść. Niektórym może to się nie spodobać ale to ich problem. Nie namawiam nikogo do brania, jednak wydaje mi się że lepiej jeśli początkujący zapodał sobie "lajtowy", sprawdzony cykl na początek, niż żeby od razu brał 200 mety i 20 omy.
Na początek posiłki:
2 gr. białka na kg masy ciała to optymalna dawka, czyli chodzi oto aby koleś ważący np. 70 kg. Dziennie zjadał ok.140 gr. białka. Oczywiście nie samego białka i nie na jeden czy dwa posiłki. Posiłki powinny być co 3 godziny i każdy składać się z około 30-40 gr. białka
Do tego 6 gr węglowodanów na kg. masy ciała
Nie zapominać o tłuszczach- przede wszystkim nie unikać ich w obawie, że nabierzecie tkanki tłuszczowej( za to odpowiedzialne są węglowodany), są bardzo potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Do 1 gr. na kg. masy ciała.

Jeśli ktoś ma problem to do działu odżywianie i grzebać w archiwum

Czas na cykle. Na początek nie ma co zapodawać testosteronów, czy nawet deki, nie wspominając już o anapolonie.
Początkowo organizm zareaguje nawet na niewielką ilość koksu. Ja sam próbowałem na początek najpopularniejszego chyba środka jakim jest metanabol. I myślę, że to, w odpowiednich dawkach, niezły środek na początek. Chociaż lek ten może powodować hamowanie wydzielania w organizmie hormonów gonadotropowych przez przysadkę, zaburzenia potencji, zmiany w psychice (depresja posterydowa), powiększenie prostaty, zaburzenia snu, trądzik, oraz zaburzenia owłosienia, i działa toksycznie na wątrobę. Wybór należy do Ciebie.
No to pierwszy cykl wyglądałby następująco:

1 tydzień: 1 tabletka metki
2 tydzień: 2 tabletki metki
3 tydzień: 2 tabletki metki
4 tydzień: 1 tabletka metki
Razm:42 tabletki metanabolu

Kupujecie 100 tabsów metanabolu polskiego(cena około 80 zł), lub ruskiego( ok. 40 zł). Resztę zostawiacie na raz następny.

Po takim cyklu powinno, przy odpowiedniej diecie i treningu, przybyć około 4 kilogramów mięśni, spadki żadne, albo minimalne. Po cyklu diete należy utrzymywać się na podobnym poziomie, można wprowadzić zmiany w treningu. Dobrze byłoby kupić kreatynę, czy glutaminę, najlepiej to i to. Kreatynę zapodawać według własnych obserwacji jak na nią organizm reaguje-jednemu starczy kilka gram dziennie, inny będzie przyjmował ten suplement z fazą ładowania.

Tu macie link do artykułu S.E.T.H.'a który dokładnie rozpisał co i jak (ale moim zdaniem na taką ilość nie trzeba clomifenu na odblokowanie i żadnych osłonek na wątrobę) miał być link ale coś nie umie go znależć jak ktoś ma to prosze żeby podał
Po cyklu minimalna przerwa to miesiąc, ale lepiej zrobić ze dwa- na pewno lepiej wyjdzie się na zdrowiu i organizm lepiej się "wyczyści" z ostatniej kuracji

Zakładam, że macie 58 tabletek metki; jeśli po dwóch miesiącach macie ochotę dalej koksować to trzeba te tabsy wykorzystać. Proponuję albo taki sam sposób jak za pierwszym razem, lub za drugim razem wykorzystać całą resztę(=58 tab.).
No to jedziemy z tym koksem


1 tydzień: 1 tabletka metki
2 tydzień: 2 tabletki metki
3 tydzień: przez pięć dni 3 tabletki metki
4 tydzień: 2 tabletki metki
5 tydzień: 1 tabletka metki
Razem 57 tabsów
Lub
1 tydzień:2 tabletki metki
2 tydzień:3 tabletki metki
3 tydzień:2 tabletki metki
4 tydzień:1 tabletka metki
Razem 56 tabsów

Po takim cyklu przerwa najlepiej 2 miesiące efekty powinny być podobne do w/w; dieta j.w.

Dwa cykle za nami. Łagodne ale zapewne skuteczne.
Kolejny cykl proponowałbym znowu z metanabolem. Z tym że teraz przyda się stówka metki
Cykl będzie trwał 6 tygodni. Oto on:
1 tydzień: 2 tabletki metki
2 tydzień: 3 tabletki metki
3 tydzień: 4 tabletki metki przez pięć dni
4 tydzień: 3 tabletki metki
5 tydzień: 2 tabletki metki
6 tydzień: 1 tabletka metki
Razem 97 tabletek metanabolu
To już nie jest taki lajtowy cykl. Chyba o diecie, suplementacji itp. nie trzeba przypominać.
Po tym cyklu nie powinno być dużych spadków, ale można by zapodać 10 tabletek clomifenu (chociaż niekoniecznie)-1 tableta o tej samej porze dnia, pozwoli to podwyższyć poziom testosteronu który spadł w czasie przyjmowania leku.
Po tym cyklu dwa miesiące przerwy to minimum- oczywiście lepiej więcej.
Może niektórzy zadają sobie pytanie po co takie zwiększanie i zmniejszanie dawek. A no po to bo na początku organizm zareaguje na niewielkie dawki leku, a potem wraz ze zmniejszaniem dawek nie będzie szoku powodowanego nagłym "odcięciem dostaw" koksu.
Niektórzy u mnie na siłce biorą metke miesiąc, potem przerwa miesiąc... i tak już od kilku ładnych lat, ale ja nikomu tego nie polecam.
Myślę, że po tych kuracjach można by poeksperymentować z innymi środkami, chociaż metka na kolejny cykl byłaby niezła, jednak to znowu dość duże obciążenie wątroby...

Jeśli macie kasę na koks rzędu 300 zł na kolejną kurację można by zapodać winstrol w zastrzykach- 10 strzałów( około 27 zł. sztuka). Zastrzyk co 3 dni co daje miesiąc koksowania.
Nie używałem tego środka, ale idzie po tym siła i sucha masa mięśniowa. Dobry środek, nie obciąża (zbytnio) wątroby, skutki uboczne są minimalne(jeszcze przy takich dawkach to prawie żadne). Tylko należy pamiętać o odpowiedniej diecie i o odżywkach po kuracji(w czasie cyklu przede wszystkim!!!)

To już czwarty cykl, teraz wydaję się odpowiednia deca czyli nandrolone decanoate(deca-durabolin). Proponowałbym 1 strzał co tydzień przez 10 tygodni. Na 10 strzałów będzie potrzeba dużo kasy , mianowicie jedna sztuka ( 2 ml.=200mg. nandrolonu) kosztuje w moich stronach 35 zł także nie jest to tanie przedsięwzięcie ale na pewno efekty będą zadowalające. Jednak cykl będzie trał dwa i pół miecha, to organizm znacznie ograniczy produkcję testosteronu. Także po kuacji niezbędne będzie 10 tabletek clomifenu, najlepiej 20. Lek ten należy zapodawać przez 5 dni dwie tabletki (najlepiej jedna o 8 rano druga o 20 wieczorem), potem1 tableta dziennie co 10 dni o tej samej porze dnia. Cykl wychodzi drogo około 400 zł. za same koksy. A koksy to oczywiści nie wszystko. Należy też nazbierać na kreatynę i in. suplementy, odżywkę białkową, lub (zamiast odżywki ) na lepsze jedzenie podczas i po cyklu ( tak aby dostarczyć 2 gr. białka na kg. masy ciała), tak aby przyrosty były maksymalne a spadki minimalne(to się tyczy każdego cyklu)

Kolejny cykl za nami. Myślę, że tego typu cykl, poparty odpowiednią dietą, treningiem itd. , powinien dać solidne, trwałe przyrosty, i nie powodować dokuczliwych skutków ubocznych.
Jednak jeśli coś będzie nie tak, ktoś będzie oporny na działanie deki to można w czwartym tygodniu dołożyć metanabol w systemie 2-3-4-3-2( podana jest ilość tabletek na tydzień). Ale UWAGA! Takie mieszanki nandrolonu i metanabolu mogą powodować bardzo duże przyrosty ale i b. duże skutki uboczne, takie które od razu nie ujawnią się.
I jeszcze jedno Greg Zulak w jednym z numerów "Muscle" pisze, że jeśli po takiej mieszance nie urośnie się to nie urośnie się po niczym( dokładniej D-bol i deka i "nieco" wyższe dawki). I pewnie jest w tym 99% racji.
Jednak powtarzam jeszcze raz to nie jest cykl dla początkujących!!!
Ten cykl ma to do siebie, że deka pozostaje długo w organizmie i po zażyciu clomifenu można odczyć dodatkowego kopa (pałera ponieważ organizm zacznie produkować testosteron w odpowiednich ilościach a deka jeszcze będzie działać. To pozytywny rezultat, jednak ma pewien minus- trzeba będzie dłuuugo ćwiczyć na sucho by organizm się "wyczyścił" z tego sterydu. Cztery miesiące to chyba minimum, oczywiście im więcej tym lepiej.
Po tych czterech(minimum) miesiącach można by zapodać następny.
Tu chyba deka była by też odpowiednia ale można by połączyć ją z niewielkimi ilościami metki tzn. np. dwie tabletki przez 4 tygodnie potem jedna przez tydzień =pięć tygodni z metką, a na początku pięć tygodni sama deka, ew. połączona z winstrolem(albo najpierw metka potem winko). Minusy tego cyklu to oczywiście ceny.

Jedziemy dalej. Można oczywiście kombinować z tymi środkami łączyć je w różny sposób itd. Kolejny cykl to już nie "jakieś" tam dalekie pochodne testosteronu, ale "teść" we własnej osobie ( a właściwie jego estry).
Kuracja będzie się składała z testosteronu prolongatum i metanabolu. Testosteron prolongatum (polski) jest pakowany po 5 ampułek każda zawiera 100 mg. enantanu testosteronu który daje anaboliczny efekt przez 7-10 dni. A oto ona
1 tydzień: 2 ampułki(np w poniedziałek i w czwartek, lub dwie w poniedziałek)
2 tydzień: 2 ampułki
3 tydzień: 2 ampułki
4 tydzień: 2 ampułki
5 tydzień: 2 ampułki +1 tabl metanabolu
6 tydzień: 2 ampułki +2 tabl metanabolu
7 tydzień: 2ampułki +3 tabl metanabolu
8 tydzień: 2 ampułki +3 tabl metanabolu
9 tydzień: 2 ampułki +2 tabl metanabolu
10 tydzień:1 ampułka +1 tabl metanabolu
Po ostatniej tablecie metki trzeba wziąć koniecznie clomifen. . Lek ten należy zapodawać przez 5 dni dwie tabletki (najlepiej jedna o 8 rano druga o 20 wieczorem), potem1 tableta dziennie co 10 dni o tej samej porze dnia.
Pomoże to organizmowi odblokować własną produkcję testosteronu
W tym cyklu "zużyjemy" 4 paczki testosteronu= około160zł 100 tabletek metanabolu=40 lub 80 zł i dwie buteleczki climifenu=60 zł.
Na pewno twarz będzie spuchnięta trochę syfów wyskoczy, będą problemy z ciśnieniem i jeszcze wiele innych. Przerwa po takim cyklu (łącznie trzy miesiące trwa kuracja) powinna wynieść minimum 4 miechy, oczywiście im więcej tym lepiej.
Ten cykl jest mocny i dość długi, można by tylko zapodać tę drugą "część" od piątego tygodnia z metką; po takim cyklu 10 tabletek clomifenu powinno starczyć. A po tej wersji zrobić dwa miesiące przerwy i zapodać cykl w pełnej okazałości. Taki wariant będzie chyba lepszy. Jednak po testosteronowym cyklu spadki na pewno będą i to nie małe, na pewno zejdzie z organizmu 1-3 kg wody, masa mięśniowa też na pewno nie zostanie cała. Trzeba się z tym liczyć a jeśli nie potrafisz zaakceptować spadków po cyklu to nie zaczynaj przygody z koksem.

Dalej. Jeśli ktoś już przeszedł przez te wszystkie warianty (lub podobne) to można by np. powtórzyć cykl z deką, połączyć jeszcze z testosteronem, metka, lub winstrolem; robić różne kombinacje z róznymi lekami. Jeśli testosteron komuś odpowiada to po kuracji z test. prolongatum można spróbować omnadrenu 250. To środek który zawiera 4 różne estry testosteronu i działa 4 tygodnie od jednorazowego wstrzyknięcia. Ale, na początek warto by spróbować np. pięć tygodni z t. prolongatum(np.2-3 strzały na tydzień) a potem dorzucić omke w ilości 1 strzał co 10 dni. Trzy strzały powinny wystarczyć cykl będzie trwał 9 tygodni( 5tyg. prolongatum + 4 tyg. Omnadren). Po cyklu oczywiście clomifen 20 tabletek według w.w. schematu.

Ostatni cykl jaki napiszę to taki typowy z omnadrenem i metanabolem. Wygląda następująco:
1 ampułka omnadrenu co 10 dni przez 8-10 tygodni. A w 3 lub 4 tygodniu dołączyć metanabol w ststemie 2-3-4-3-2-(1). Jeśli ostatni strzał walimy np. w poniedziałek to tydzień w którym włączamy metkę najlepiej dobrać w taki sposób aby cały tydzień( po ostatnim strzale) jechać ( tzn. wtorek, środa...do niedzieli) na jednej tabletce metki. A clomifen zacząć we wtorek-20 tabletek j.w. Nie łączyć przyjmowania metki z clomifenem, bo skutków długotrwałych, ujawniających się po kilku miesiącach czy latach chyba nikt nie przewidzi.

No i chyba to tyle. Mam nadzieje że komuś się chociaż część z mojego artykułu przyda.
Na sam koniec cytat z Muscle(autor G. Zulak):
"Zadaj jednak sobie kilka pytań: Czy naprawdę ćwiczę z maksymalną intensywnością? Czy mimo to mam przestoje we wzroście mięśni? Jeśli odpowiedzi są negatywne, to wciąż pozostaje wiele do zrobienia dzięki wykorzystaniu naturalnych metod. I ostatnie pytanie: czy ryzyko naprawdę warte jest podjęcia?"
Aha i pamiętajcie gdy będziecie planować własne cykle:
DAWKI ZAWSZE MOŻNA ZWIĘKSZYĆ,
lepiej zacząć od mniejszych i zwiększać, w przeciwnym wypadku nie ma odwrotu.

ps. nie ma mnie codziennie na forum więc co do pytań, uwag to cierpliwości
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
a potem po tych wszystkich cyklach bedziesz odliczał swoje ostatnie dni i zapewne niedługo pozegnasz sie ze swiatem zywych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyslalem odpowiedz na art, dosyc szczegolowa zreszta, ale cos sie s******lilo i nie doszla. A szkoda, wiec powiem w skrocie - wg mnie cykle rozpisane sa kiepsko, a w art. jest pare bledow merytorycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 4225 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23583
acid pamietaj zanim wyslesz artukul najpierw zrob "kopiuj" ,tez nie raz sie tak przejechalem trzeba sobie wpoic ten nawyk.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy na pewno po takich cyklach porzegnam się ze światem żywych ?
Według mnie one nie są aż takie mocne, a te początkowe to są słabiutkie ( ale wg mnie na początek odpowiednie).

Na siłce jak młodzian spyta o cykl to mówią mu 200 mety(3-4-5-6-5-4-3) i 4 paczki omki (dwa na tydzień), a przynajmniej u mnie kolesie jadą na takich cyklach od kilku lat i jak dotąd nie przekręcili się( pewnie wszystko przed nimi), dlatego w taki sposób je rozpisałem

Acid wyślij jak najszybciej bo może coś spieprzyłem, a jeśli tak to pogadamy( będe dziś po południu a potem we wtorek)

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=62248 TO ART S.E.T.H'a na temat cyklu metką; dawki trochę inne ale niektóre uwagi trafne

Zmieniony przez - Kaligul w dniu 2003-03-07 10:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35513
Witam! Wino po 27zl/sztuka - i wiedza i dojscia slabe kolego...

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66744
Cykl jest rzeczą indywidualną dla każdego,więc nie widze absolutnie sensu takich artykułów.Nieczytałem bo mi się niechciało-ale pomysł do dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5945
Mi się najbardziej podoba jak ktoś pisze że cena cyklu to np 300 zł i liczy tam 10 strzałów po 27zł i zostaje mu całe 30 zł na inne rzeczy.Czyli na dobre białko , jakieś aminokwasy, ine suplementy : kreatyna , hmb , witaminki , środki na przerost prostaty i na inne osłonki.Niewspomne już np o clomidzie i provironie.A gdzie dobra dieta która też kosztuje!??Uważam iż na średni cykl potrzeba około 1500zł albo i więcej i jeśłi się nie ma pieniędzy to niewarto zaczynać,bo cykl z 100 mety za 50zł to nie jest dla mnie cykl- takie jest moje skromne zdanie.

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda - zgadzam sie z kolega powyzej. Koks to tylko dodatek. Calosc stanowi dieta + trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50416 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli komuś nie chce się czytać całego artykułu to niech nie pier.doli, a jeśli już ktoś czyta to niech to robi dokładnie-ja napisałem "Jeśli macie kasę na koks rzędu 300 zł" to znaczy że na koks 300 zł a nie na diete, suplementy, osłonki...
A dojścia może i mam słabe( jednak zawsze jest towar jest 100% oryginał) , co do wiedzy to podaj(cie) jakieś przykłady (o ile ktoś przeczytał całość)
Koks to tylko dodatek- prawda 100% ale ja piszę o cyklach, a o diecie, treningu, suplementacji tylko wspominam bo gdybym się jeszcze na ten temat rozpisał to całość zajęła by tyle miejsca że nikt nawet nie zaczął by czytać artykułu, a poza tym jesteśmy w dziale doping
Tyle szanowni czytelnicy znawcy i specjaliści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35513
Witam - dojscia 27 za wino i 35 za dece - silownia by byla pusta u nas albo pelna fryzjerow...Ale jacy bogaci dealerzy... Zmien to bo przeplacasz strasznie - mozna miec git towar duzo taniej.

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren 438098

Następny temat

Recepta na śmierć

nutloveb