SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING SPAM i wszystko jasne, ****e wielkie, cipki ciasne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214486

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
odnosnie snow
snilo mi sie kiedys, ze robilem w szpitalu i zostalem sam na zmianie... otwieram szafki a tam meta, oma, tesc, meta, oma, tesc

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
nieraz mam tak ze cos mi sie sni i to za pare dni sie dzieje lub dzieje sie cos bardzo podobnego do snu

np. snilo mi sie kiedys ze odemnie z roboty sekretarka chce sprzedac auto za 15 tys pare dni puzniej gadalem z kierowca i on wspomnial ze sekretarka wystawila auto na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
http://allegro.pl/item230381577_skoda_fabia_hatchback_classic_.html wlasnie ta skoda

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-08-28 16:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
darek to było tak ze pewnie gdzieś przypadkiem słyszałes o tej sprzedaży zanim ci sie to śniło i jak ci sie juz przysniło to uznałeś to za przepowiadanie przyszłości.To często sie zdarza jak sie ma skoksowany mózg./
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
raczej nieslyszalem o tym nigdzie wrecz napewno

wiele razy juz mi sie tak przytrafilo z tymi snami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Przestań brac to g**** bo juz widze haluny masz.Masz 3 dni żeby to rzucić , w przeciwnym wypadku dzwonie do Twojej Mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
moze i masz racje

lece na trening trzymajcie sie

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-08-28 16:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
mi sie raz wysnilo, ze zgubie tel
we snie zostawilem tel u kolezanki wracam sie do niej biore tel do reki a tu ktos dzwoni, patrze w ksiazke telefoniczna a tam player 1, player 2, player 3, player 4
jakas klientka dzwonila nie pamietam co mowila
ALE
dzien po tym snie poszedlem z dupa do salonu gier calkiem z reszta przypadkowo bo tego nie planowalismy no i wracam pozniej na chate i nie mam fona
dzwonie a tam kliekta odbiera i mowi ze moge go odebrac w salonie gier
nosz ****a szok jak mi sie to skojarzylo z tym snem
i jak mi to teraz smalec wytlumaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
mi sie raz wysnilo, ze zgubie tel
we snie zostawilem tel u kolezanki wracam sie do niej biore tel do reki a tu ktos dzwoni, patrze w ksiazke telefoniczna a tam player 1, player 2, player 3, player 4
jakas klientka dzwonila nie pamietam co mowila
ALE
dzien po tym snie poszedlem z dupa do salonu gier calkiem z reszta przypadkowo bo tego nie planowalismy no i wracam pozniej na chate i nie mam fona
dzwonie a tam kliekta odbiera i mowi ze moge go odebrac w salonie gier
nosz ****a szok jak mi sie to skojarzylo z tym snem
i jak mi to teraz smalec wytlumaczysz



jednak cos w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
tez tak mam,ze cos sie sni a po jakims czasie to samo zdarzenie ma miejsce

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelom w suplementacji, po co koks?

Następny temat

gino na mecie?

WHEY premium