SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING SPAM i wszystko jasne, ****e wielkie, cipki ciasne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
kiedys z gimnazjum bodajze pierwszej klasie snil mi sie tlum przed szkola bo jakas impreza byla no i nei bylo lekcji i snilo mi sie ze jakis rusek taki **** wrzuci dziewczynie ogryzek od jabłka do kaptura.

nazajutrz normalnie wrzucił jej ogryzek, te same odgłosy, ten sam kolor bluzy, tak jakby ten obraz spasowal mi sie z obrazem który się snil i za***iscie dziwnie sie poczulem.

i nie sciemniam bo rano po przebudzeniu pamietalem ten sen a pozniej jak to zobaczylem to sobie pomyslalem - o ****a.

i nie koksowalem wtedy nic jadlem normalne zarcie i lody.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
a mi sie snilo ze kazdy z was bedzie mial olbrzymie spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
oxy

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ja już mam to naszczęście za sobą

a pozatym sterydów nie biore, nie ma szybkich przyrostów nie ma ogromnych spadków.

jedna z zalet bycia czystym. a tak to widze jak chłopaki balansują ON/OFF chwile odstawia, cos oleja i schodzi z nich.

koks nie dla amatorow takie moje zdanie. nikogo nie moralizuje kazdy robi co chce nic mi do tego.

pozdr.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050


Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-08-28 17:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
a masz soga za mądre słowa
choć ja i tak nie przestane ćwiczyc na kodach

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
stefab4 nie wstydz sie tego ze chcesz sasiadke puknac

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Michaś nie mam czego sie wstydzić rżnął bym ją jak deske w tartaku, tylko by sie wióra sypały






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nigdy nie fantazjowałem o rżnięciu desek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja nie wiem co wy ****a żrecie że takie bomby macie e-lite to jeszcze rozumiem bo to jest tripowy zawodnik ale reszta taka młoda i juz niezłe rysy na mózgu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelom w suplementacji, po co koks?

Następny temat

gino na mecie?

WHEY premium