SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING SPAM i wszystko jasne, ****e wielkie, cipki ciasne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214514

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
lubi na niewielu, wiekszosc nienawidzi,boja sie wszyscy


dobra zawijam do pracy.

Typer mam nadzieje ,ze teraz juz czesciej bedziesz w spami

BL jaka jest odpowiedz ?

pzdr all

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jordan,miałem na myśli temat poruszony przez Hadesa w twojej Chwili Prawdy.
Powtarzam zagadkę:Jakie ćwiczenie,jako pierwsze wykonałem po przerwie wakacyjnej?Dam słodziutkiego SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Hades mowil o wioslowaniu i rozciaganiu linek

wiec robiles rozciaganie linek gornego wyciagu na prostych linkach ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Narka Jordan.Pewnie,ze czasami tutaj zajrze

BL ja sie poddaje - tez zawijam,bo cos do jedzenia musze isc kupic

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To nie była podpowiedź.Pytałem się Ciebie czy pytasz o podpowiedź czy chciałeś,żebym opowiedział coś o technikach ćwiczeń.
Ale widzę,że same cipki w dziale doping
Robiłem PRZYSIADY,drogie panie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Sieeeemano ,nie uslyszycie i uwierzycie chlopaki-spalem 12h jak rzadko kiedy..jestem szczesny przechooj dzisiaj.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeszcze dziś wiele osób pisze ręcznie cyfrę 7 z pozioma kreską w połowie wysokości. Kreska ta zaniknęła w większości stylów pisma maszynowego i komputerowego. Ale czy wiecie, dlaczego ta kreska przetrwała do naszych czasów? Trzeba powrócić do czasów biblijnych, kiedy to Mojżesz wspiął się na górę Synaj. Gdy zostało mu podyktowane 10 przykazań, zszedł do swego ludu i zaczął odczytywać im donośnym głosem każde przykazanie. Gdy doszedł do siódmego odczytał: “Nie będziesz pożądał żony bliźniego swego”, na co z tłumu odezwały się liczne glosy: “Skreśl siódemkę, skreśl siódemkę!”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
Siemanko chlopaki co tam u was ?? BL robilem francuza z ruchem lokci jest wygdoniej i lepiej tylko ze na poczatku musialem sie przyzwyczaic i wzielem ojca zeby mnie kontrolowal czy dobrze robie dzieki

Zmieniony przez - bananeq w dniu 2007-08-29 13:36:44

Po prostu Bananeq

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
9 dni z życia terrorysty:
Dzień 1.
Od miesiąca przygotowywaliśmy się do ataku na Polskę. Teraz jestem razem z wieloma innymi, którzy są gotowi oddać życie za wiarę na miejscu. Na lotnisku co prawda zgubiła się część bagaży, ale dużo zostało. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami. Wynajęliśmy pokój w hotelu.
Dzień 2.
Razem z Al-Muzharedinem i Olazeherem podłożyliśmy bombę w samochodzie i poszliśmy oglądać wiadomości. Ponieważ nic nie mówili o
samochodzie-pułapce, poszliśmy sprawdzić co się stało. Z samochodu zniknęły - radio, wycieraczki, pokrowce na fotele, lusterka, blokada na kierownicę oraz bomba. Pobili nas łysi panowie w spodniach z paskami.
Dzień 3.
Dzisiaj odpoczywamy po porażce. Pobili nas łysi panowie. Mają nam
przysłać dodatkowy sprzęt z naszego kraju. Wieczorem posłaliśmy 5 naszych z najtwardszymi łbami do baru, mieli zapić Polaków na śmierć. Wszyscy polegli w boju, pomodliliśmy się za nich. Pobili nas łysi panowie.
Dzień 4.
Ponieważ ukradli nam telewizor z hotelu, słuchamy radia. Chrześcijański,
polski przywódca duchowy jest jeszcze gorszy niż nasz! Nienawidzi Żydów i Masonów, którzy chcą zniszczyć polski Naród. Czyżby ktoś nas ubiegł? Mamy nadzieję, że o. Rydzyk nie dowie sie o nas, póki będziemy w tym kraju. Nie pobili nas łysi panowie, bo siedzimy w domu.
Dzień 5.
Trwają przygotowania do zburzenia pałacu kultury. Miał przyjść dzisiaj
sprzęt, ale wszystko zgubiło się na poczcie, doszła tylko paczka z
instrukcjami, jak używać broni, która nie doszła. Oglądaliśmy M jak
Miłość, Alezhebar popłakał się.
Dzień 6.
Wysłaliśmy kopertę z wąglikiem do Polskiego Prezydenta. Nie doszła. Pobili nas łysi panowie.
Dzień 7.
To dzisiaj punkt kulminacyjny, burzymy Pałac Kultury. Z braku ładunków
wybuchowych, kupiliśmy dobre polskie łopaty w supermarkecie i podkopujemy fundamenty. Łopaty połamały się. Pobili nas łysi panowie.
Dzień 8.
Dzisiaj Al-Quaherezejuan podjął się samobójczej misji! Wbiegnie z bombą
do supermarketu i zdetonuje ją. Wrócił po 6 godzinach. Najpierw ukradli mu bombę, potem pobili go łysi panowie.
Dzień 9.
Wracamy do kraju. Polska sama świetnie sobie radzi bez naszych zamachów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2883 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23469
dobre

Po prostu Bananeq

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelom w suplementacji, po co koks?

Następny temat

gino na mecie?

WHEY premium