SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOPING SPAM i wszystko jasne, ****e wielkie, cipki ciasne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214552

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Tomus to jest niestety prawda,ze polskie klosze tu zyja;przyznam ze wstydem.
Mało we mnie patriotyzmu dzięki takim syutacjom.
Ostatnio idąc ulica z zoną mijałem polskich korbolarzy z piwem w rekach;wygladali jakby obudzili sie gdzies na lawce w parku..Szkoda gadac.
Ogolnie stwierdzam iz nie powinno byc tutaj ludzi bez znajomosci jezyka,bo dzieki temu tracimy na pay rate...ostatnio romki łaża po budowach i schodzą ponizej stawki w negocjacjach zeby tylko cos porobic.
Kiedy jak jako rekamiotla robilem za irlandzkie minimum za 14.30 to teraz są chetni zeby robic za 10eur...Ja pier.dole.Szanucjcie sie ludzie!!
Nie przyjezdzac na wyspy i nie robic obciachu polsce-krajowi z wielkimi tradycjami i piekna historia,której nie moznaby sie powstydzic beszczescicie nasze imie wygladem lumpa bez jezyka co dupsko wylize za byle grosz..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6838
Ave cezar!

Wór milcza to fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Bo mam n95 a gps cos nie moze mi znalesc gps position..niby szuka satelit a nie znajduje miejsca polozenia.Soft co dala nokia do gpsa wogole mnie rozczarowal..Szukam obecnie map na wyspy po route 66 v7..mozesz pomoc jak wiesz skad zaorac.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo Gumisowa zna jezyki obce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6838


To jest fajny typ faceta.Tylko jak fajny facet się trafi to pedał niestety

Zmieniony przez - Gumisiowa w dniu 2007-08-31 18:41:36

Wór milcza to fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja tez nie znam języka ale i tak wyjadę moze zdążę sie nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
tak do***alem przedramie ze ciezko mi sie na klawiaturze pisze

postanowilem ze bede je trenowal 2 razy w tygodniu w super seriach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oja lapiesz plusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Oj dziewczyno bądź realistką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Zdjac prosze tego swieżaka.Post ma pachniec testosteronem a nie estrogenem.Gineko nie potrzebne.

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelom w suplementacji, po co koks?

Następny temat

gino na mecie?

WHEY premium