SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DO OCENY (MASA)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
Witam

Prosze o ocene diety
26 lat
181cm
66kg

I posiłek
Mleko spożywcze 3,2% tłuszczu 350g
Płatki owsiane 20g
Rodzynki suszone 20g
Orzechy włoskie 60g
Oliwa z oliwek 5g
Miód pszczeli 95g
Musli z rodzynkami i orzechami 20g
Wiórki kokosowe 25g
Białko 27
Tłuszcze 75
Węglowodany 131
Kcal 1313

II posiłek
Kajzerki 150g
Masło extra 20g
Szynka wiejska 50g
Pomidor 100g
Białko 20
Tłuszcze 32
Węglowodany 89
Kcal 726

III posiłek (przedtreningowy)
Makaron bezjajeczny z semoliny 130g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100g
Oliwa z oliwek 5g
Białko 35
Tłuszcze 8
Węglowodany 99
Kcal 619

IV Po treningu
Banan 200g
Białko 2
Tłuszcze 1
Węglowodany 44
Kcal 190

V posiłek
Ryż biały 100g
Oliwa z oliwek 5g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100g
Białko 28
Tłuszcze 7
Węglowodany 77
Kcal 487

VI
Ser twarogowy tłusty 50g
Białko 9
Tłuszcze 5
Węglowodany 2
Kcal 88

do tego dziennie ok 400g warzyw

łącznie:
Białko 122
Tłuszcze 128
Węglowodany 441
Kcal 3422

Może się Wam wydawać, że za dużo kcal i wszystkiego ale oprócz treningu masowego chciałbym uprawiać na przemian jogging/pływanie więc myślę, że 2800kcal będzie za mało.

Z góry dzięki za pomoc i życzę Wesołych Świąt :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
w śniadaniu zostaw owsiane,a musli i otręby usuń-sklepowe musli jest słabej jakości,a błonnik uzyskasz i tak z owsianych
Miód uwzględnij jako dodatek tj.nie 55g,a powiedzmy 10-20g-jego część zastąp np.owocami
Możesz też część orzechów umieścić w jakimś innym posiłku
Szynkę w 2.posiłku zastąp produktami lepszej jakości np. mięsem/rybą/jajkami
W każdym posiłku uwzględnij warzywa/owoce

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podaj staż i aktywnośc tygodniową jeszcze i wstaw dietę w tej formie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
3x w tygodniu siłownia + raz w tygodniu jogging/basen. A staz... po bardzo dlugiej przerwie 1 msc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Więcej białka wrzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
prawie 1,9g białka na 1kg masy ciała to za mało? Nie ma problemu, moge zamiast 50g twarogu na noc jesc 70g ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jakie masz zapotrzebowanie?
nie musisz dorzucać już białka
Dodaj do diety warzyw/owoców-aby były w każdym posiłku
95g miodu w śniadaniu to nieporozumienie-zastąp te kalorie dodając więcej płatków owsianych lub owoców
W 2.posiłku kajzerki zastąp mniej przetworzonym źródłem węglowodanów jak kasza gryczana,ziemniaki,ryż brązowy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
A polecisz mi jakies inne pieczywo? Bułki przenne zwykle moga byc? 2 posilek jest w pracy a zawsze w pracy jem kanapki. Kajzerki dalem dlatego bo dzieki nim zgadzala mi sie dieta.

Zmieniony przez - Paranoid w dniu 2013-04-01 17:13:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
najlepszą opcją są pojemniki na żywność-masz wówczas największy wybór produktów,które możesz przyrządzić. Jeśli chciałbyś pieczywo to wybierz chleb żytni razowy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
Poprawilem ale wyszlo mi 2,1g na mase ciala. Nie za duzo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Teraz białka jest idealnie;p Ale śniadanie mnie zastanawia. Nie chce się wymądrzać bo są tu mądrzejsze głowy ode mnie ale owsianka + musli + te wszystkie orzechy wiórki rodzyny... Zrób lepiej jedno musli z tego. Nie potrzeba i musli i owsianki i otrębów na raz. dodaj do owsianki te orzechy i resztę. No nie wiem, jak dla mnie to za dużo tego. Ja wcinam 130g musli z suszonymi owocami( kupne, nie wlasnej roboty) na 250ml mleka chudego + 3 jaja(2 białka+jedno żółtko) do tego 50g nasion slonecznika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rower Magnetyczny

Następny temat

Maka cedrowa

WHEY premium