SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA I ĆWICZENIA NA WYRZEŻBIENIE SYLWETKI

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Witam. Chciałbym aby specjaliści z tego forum ułożyli taka

przykładową dietę dla mnie? Mam 21 lat 177 cm 76 kg. Chce po prostu

wyżeźbić sobie sylwetkę spalić trochę tłuszczu z brzucha.

Z góry wielkie dzięki:) Moje zapotrzebowanie wyszło mi 2900kcal.

Chciałbym jeszcze zacząć ćwiczyć( na pewno A6w na brzuch i bieganie-->tylko jak i ile biegać?[jakie inne ćwiczenia jeszcze mogą być posiadam jedynie drążek ale wiem ze nawet bez sprzetu sie da])

ale to raczej tylko w domowych

warunkach i jakie ćwiczenia proponujecie i jak to wszytsko połączyć(tzn te ćwiczenia[ile seri powtorzen ile razy w tygodniu cwiczyc ile razy biegac i biegnie)

Będę ogromnie wdzieczny jesli ktoś mi pomoże to zrobić

Wiek 21
Waga 79
Wzrost 177
Cel Rzeźba
Staż 6misiecy
Aktywność10 la trenowałem piłke nozna przestałem rok temu i cały czas utrzymuje aktywnosc fizyczna grajac 2 3 razy w tygodniu na orliku

W domu dysponuje jedynie drążkiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co biegania to wszystko zależy od Twojej kondycji , jeżeli jesteś początkujący i dopiero chcesz zdobyć kondycję to polecam plan 10-cio tygodniowy lub plan 6-cio tygodniowy pumy. Poszukaj w googlach na pewno znajdziesz.

A co do reszty szukaj w tematach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Dieta to idź do działu odżywianie.

Nie da się spalić tylko tłuszczy z brzuchu bo on się spala ze wszystkiego równo :)

Myślę, ze trening Lafaya bo dobry jest na wytrzymałość, siłę i ogólnie na wszystko. + jakieś aeroby, interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
No tak tylko jesli ja wejde na tematy juz ktore byly nie sa one dokonczone albo prowadzone sa w nich rozmowy z ktorych nic konkretnego nie wynika dlatego prosze o pomc konkretna..

Wiek 21
Waga 79
Wzrost 177
Cel Rzeźba
Staż 6misiecy
Aktywność10 la trenowałem piłke nozna przestałem rok temu i cały czas utrzymuje aktywnosc fizyczna grajac 2 3 razy w tygodniu na orliku

W domu dysponuje jedynie drążkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Nikt ci nie pomoże diety zrobić, a w tym dziale to już w ogóle nic nie oczekuj, bo tu jest trening a nie dieta :) Sam zrób dietę, czytaj tematy podwieszone tzn. zbiór linków odżywianie i sam zrób. Ja zrobiłem, wrzuciłem na odżywanie oni trochę pozmieniali i git, bo nikt ci nie zrobi diety. Jedynie co to musiałbyś komuś z forum zapłacić coś to dałby ci profesjonalną dietę albo idź do dietetyka w swoim mieście :0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na fiordach

Następny temat

Nudne ćwiczenia? Czas coś zmienić

WHEY premium