SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECABOL 250mg/ml ............poradzcie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
chce zrobic sobie cyklik na deczce z prolongatum..chcialem wziac 10 amp deci holendeerskiej ale wyszlo by mnie to kolo 300zeta,a teraz obczailem tego decabola gdzie jest 250mg/ml---flakonik ma 10ml i kosztuje 230zeta...wiec duzo taniej wiecej deki ..co o tym sadzicie bnral ktos?pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jezeli deca to BD.. jakos mam najwieksze zaufanie do niej.. ale EC jak na razie same pochlebne opinie.. wiec jak chcesz to inwestuj, a hol/grek to tylko od kogos kto sam to przywozi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
hehe poszukaj decajectu 2000mg ok 160zł

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
bierz BD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
wow hehe e-lite niezły link...kuwa słodkiewicz podczas GP rosji mogłby zając 3cie! miejsce za colemanen i federovem! nieźle kurna

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Prawda jest taka, że Decabol czy DecaJect wychodzą cenowo lepiej, ale są to produkty produkowane na rynek czarny, więc na 100% nigdy nie wiadomo z czym ma się do czynienia. To też dotyczy słynnego Libolu...

Jakkolwiek poczciwa Deka z Grecji czy Holandii jest najpewniejsza, a jej cena wynika z właśnie z tego bezpieczeństwa i pewności środka...

Już od dawna po głowie mi chodzi małe doświadczenie, aby zrobić test na porównanie jakości działania Deki z tych paru źródeł...
Wtedy mogło by się okazać ile to wszystko jest warte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO no ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25610
i jak chcesz zrobic ten test?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
no decaject tez patrzylem
ale ma mniejsze stezenie..a ja wlasnie chce cos zaoszczedzic...czyli uwazacie ze lepiej holenderska wziac nisz oszczedzac na decabolu..jak to na czarny rynek jest produkowany..ja to myslaem ze normalnie tylko ze na rynki azjatyckie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
produkowany jest na czarny r, ale do tej pory nikt chyba nie kwestionował jej skuteczności/jakości.

imo: bierz bd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
oka to ja chyba zaopatrze sie decaject..ale co jeden flakonick styknie..i ile prolongatum do tego zapodac..na masie mi zlaezy.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
mam takie pytanie, bo niechce zakładac nowego tematu, czy dawka deci 100mg c7d na pierwszy cykl to bedzie mało czy moze byc? tak w celach informacyjnych pytam "

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

neo-pacreatine

Następny temat

spss

WHEY premium